Wpis z mikrobloga

Mam małe cycki. Jak zakładam bluzkę z dekoltem to gówno widać. Push-upy i wypychanie watą nic nie daje. Jestem mega chuda od pasa w górę i koścista. Jak mam się czuć na tle innych samic, którym zawsze coś podskakuje albo wychodzi z biustonosza? Niby mam ładne piersi bo jędrne i sutki też nie są jakieś ogromne tylko, że wyglądam jak mała dziewczynka a nie kobieta. Płaszczka a nie dziewczyna. Mężczyźni przez mój biust skreślili mnie z listy obecności. Jest to dramat, bo nawet sztuczne cyce nie dodają takiego uroku co prawdziwy, duży biust. Kill me please.

#przegryw ##!$%@? #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: po prostu zaluz inny stanik , definitywnie zle dobralas stanik i nie wzielas zimnego prysznica oraz nie walnelas piescia w stol ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja ostatnio walnalem i mi teraz mowia nice tits bro .
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: hahaha dokladnie ale nawet nie mowilem o tobie jest mowa o cyckach i 50 betaorbiterow sie rzuca na jakias mirabelke potem sie sami dziwia ze hipergamia #!$%@? niech maja kundle( ͡° ͜ʖ ͡°)cucki
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: mnie swedza jaja? To nie sa ziomki tylko spermiage , mysliwz ze bede slinil sie do jakiejs alternatywii z wypoka z niskim poziomem estrogenu? Otoz odpowiedz brzmi nie( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz