Wpis z mikrobloga

Mam małe cycki. Jak zakładam bluzkę z dekoltem to gówno widać. Push-upy i wypychanie watą nic nie daje. Jestem mega chuda od pasa w górę i koścista. Jak mam się czuć na tle innych samic, którym zawsze coś podskakuje albo wychodzi z biustonosza? Niby mam ładne piersi bo jędrne i sutki też nie są jakieś ogromne tylko, że wyglądam jak mała dziewczynka a nie kobieta. Płaszczka a nie dziewczyna. Mężczyźni przez mój biust skreślili mnie z listy obecności. Jest to dramat, bo nawet sztuczne cyce nie dodają takiego uroku co prawdziwy, duży biust. Kill me please.

#przegryw ##!$%@? #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: podobno często po urodzeniu dziecka takim wiecznym "deskom" nagle pojawia się dość pokaźny biust, może kobiety w Twojej rodzinie tak miały? Generalnie nie polecam rodzić, żeby sprawdzić, ale nie trać na nadziei. Kiedyś czytałam wywiad z Małgorzatą Lewicką, że po urodzeniu dziecka wstała z łóżka w szpitalu i nie mogła utrzymać równowagi, bo tak jej wywaliło cycki, że ją przeważyły i upadła XD
  • Odpowiedz
@welin: wszystkie kobiety w mojej rodzinie mają duże cycki, oprócz mnie. Oczywiście po porodzie mogą urosnąć, ale jest mega duża szansa, że opadną i wrócą do stanu sprzed ciąży tylko w gorszej kondycji.
  • Odpowiedz