Wpis z mikrobloga

@JuneJohn: Nieprawda, uznali tak językoznawcy.

Rada Języka Polskiego Polskiej Akademii Nauk wydała opinię na temat słowa "Murzyn". Językoznawca Marek Łaziński stwierdził, że słowo to jest nacechowane pejoratywnie, dlatego w przestrzeni publicznej należy go unikać.

Masz napisane jak byk rada. Ot, jedna osoba jedynie ten problem adresowała.
@GratisLPG:
A co to ma wspólnego z tematem dyskusji?
Raz, nie odpowiada się pytaniem na pytanie, dwa nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pokaż dowody na to że tylko lewakom to przeszkadza. Kim jest lewak w ogóle? Pokaż definicje tego słowa z jakiegoś uznanego słownika języka polskiego i udowodnij, że ja owym lewakiem jestem, śmiało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirrak: Nie mam obowiązku odpowiadać na twoje pytania. Dwa, doskonale wiesz co to jest lewak ale udajesz teraz głupa. Trzy, jeśli czegoś nie ma w słowniku to znaczy, że nie istnieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli jeśli czegoś nie ma w słowniku to wystarczy dopisać i już istnieje, tak jak pierdyriald płci według was
@GratisLPG:
nie odpowiedziałeś na moje pytania.

A co to ma wspólnego z tematem dyskusji?
Raz, nie odpowiada się pytaniem na pytanie, dwa nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pokaż dowody na to że tylko lewakom to przeszkadza. Kim jest lewak w ogóle? Pokaż definicje tego słowa z jakiegoś uznanego słownika języka polskiego i udowodnij, że ja owym lewakiem jestem, śmiało.

Jeśli nie potrafisz tego zrobić to czemu popełniasz błędy logiczne? Przecież nie