Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
walcząc z IO jak bardzo rygorystycznie powinienem podejść do tematu diety? zacząłem już od zmiany mąki bo jak zobaczyłem IG90 to się przeraziłem. jak mocno powinienem unikać rzeczy z wysokim IG, jak patrzeć na ryż który ma IG70?

#mikrokoksy
  • 11
@mapache: to kup sobie glukometr, protestuj różne analogiczne produkty np. ciemny/biały ryz, ciemne/białe pieczywo, zjedz tego bez dodatków 50-100g i zobacz jak bardzo skacze ci cukier w różnych odstępach od posiłku
@Mahapralaja: wartościowy komentarz. myślisz że warto kupić glukometr? wspomina on by trenować do upadku mięśniowego z dużą objętością. co sądzisz o tym by dać dropsety to niektórych akcesoriów? bardzo je lubię
@mapache: Nie czuję potrzeby posiadania glukometru, cukier zawsze i tak mam wysoki (ale i tak w normie), liczy się insulina. Jak lubisz drop sety to myślę, że nie ma przeciwwskazań pod warunkiem, że dasz radę zrobić dużą objętość z dużą intensywnością. Teraz w trakcie każdego treningu pot leje się ze mnie litrami. No i warto też dodać cardio, to było najtrudniejsze dla mnie jako zagorzałego przeciwinika tego typu aktywności.
  • 0
@mapache przy diecie na naprawe wrazliwosci nie ma takiego znaczenia czy zjesz ryz czy kasze czy ziemniaki. Wazniejsze sa rowne ladunki glikemiczne w kazdym posilku, zdrowe tluszcze, rowne odstępy pomiedzy posilkami i tak dalej.
Generalnie nudne, monotonne zarcie.