Wpis z mikrobloga

K---A MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierpnia mieszkanie w mieście wojewódzkim. Liczyłem że sierpień to i trochę taniej będzie, bo w tym okresie umowy raczej się kończą niż zaczynają. Znalazłem spoko ofertę, fajna lokalizacja (blisko centrum), schludne mieszkanko i cena około 25% niższa niż średnia. Umówiłem się, obejrzałem, od razu umówka i gituwa. Dzisiaj miałem wolne popołudnie, walnąłem wszystko w kąt (ciuchy, torbę), koszulka i spodnie out i hehe netflix & chill. I nagle słyszę klucz w drzwiach. Trochę się zdziwiłem, bo kto to niby miałby być? A to właścicielka sobie wchodzi. Wstałem, trochę się zdziwiłem i mówię "dzień dobry". Myślałem że chodzi o jakąś awaryjną sytuacje, ale ta ani nie dała znać, ani nie dzwonila nic XD ani slowem sie nie odezwala, pochodzila po mieszkaniu, zajrzała do pokojów i łazienki chciała wyjść, ale zatrzymałem ją pytaniami o co k---a chodzi. A ona że nie życzy sobie żeby w jej mieszkaniu był taki bałagan i mam to posprzątać XDDDDDDDD po tym od razu wyszła a ja zdębiałem.
5 minut później odezwała się jeszcze na messengerze:
Co mam robić? Umowa na rok xD zapowiada się kozackie życie
#bekazpodludzi #studbaza (bo dużo studentów wynajmuje) #c---------------a #j--------e
Goronco - K---A MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierpn...

źródło: comment_159794595057eqgABwYlFoZZvY25ikk1.jpg

Pobierz
  • 382
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki za ten temat opis, g---o historyjka bez żadnych dowodów a wykopki ponad dwieście komentarzy co to by oni nie zrobili i jacy są twardzi xd dzięki bo uwielbiam czytać projekcje przegrywow i ich mokre sny xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryhaliny: 690 kc

@Krisskow: do ochrony praw tak. Do rozporzadzania najetą rzeczą nie.

Posiadacz to nie wlasciciel.

Btw. W przypadku najmu na cele mieszkaniowe akurat ochrona prawa wlasnosci jest daleko za ochroną praw najemcy (posiadacza zaleznego) , ktora wynika z ustawy o ochronie praw lokatorow.
  • Odpowiedz
@Goronco: Wyjdź w niedziele z mieszkania, zostaw jakąś kamerkę przy wejściu, po czym zgłoś, że ukradziono Ci 20 tysięcy oszczędności.
  • Odpowiedz
@Goronco take screeny to ja sobie mogę sam zrobić. Zresztą nawet jaki cel ma wklejanie tego na wykop? Chcesz popłakać że właścicielka cię traktuje jak śmiecia czy co? Zrywasz umowę i tyle
  • Odpowiedz
@Goronco: mocno j---e fejkiem. Ktoś zwrócił uwagę na kolor wiadomości w messengerze a gosc zaraz wrzuca screena ze niby babka zmieniła bo ją razilo. Do tego babka niby 30 lat starsza a ja nigdy w życiu od starsze j osoby nie slyszalem slowa "chlopcze" tym bardziej przez messengera xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@loczyn: a co jeśli policja przyjdzie, będzie śledztwo i okaże się że właścicielka jednak nie wzięła tej amunicji? Kto za to odpowiada?
  • Odpowiedz