Wpis z mikrobloga

#!$%@? MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierpnia mieszkanie w mieście wojewódzkim. Liczyłem że sierpień to i trochę taniej będzie, bo w tym okresie umowy raczej się kończą niż zaczynają. Znalazłem spoko ofertę, fajna lokalizacja (blisko centrum), schludne mieszkanko i cena około 25% niższa niż średnia. Umówiłem się, obejrzałem, od razu umówka i gituwa. Dzisiaj miałem wolne popołudnie, walnąłem wszystko w kąt (ciuchy, torbę), koszulka i spodnie out i hehe netflix & chill. I nagle słyszę klucz w drzwiach. Trochę się zdziwiłem, bo kto to niby miałby być? A to właścicielka sobie wchodzi. Wstałem, trochę się zdziwiłem i mówię "dzień dobry". Myślałem że chodzi o jakąś awaryjną sytuacje, ale ta ani nie dała znać, ani nie dzwonila nic XD ani slowem sie nie odezwala, pochodzila po mieszkaniu, zajrzała do pokojów i łazienki chciała wyjść, ale zatrzymałem ją pytaniami o co #!$%@? chodzi. A ona że nie życzy sobie żeby w jej mieszkaniu był taki bałagan i mam to posprzątać XDDDDDDDD po tym od razu wyszła a ja zdębiałem.
5 minut później odezwała się jeszcze na messengerze:
Co mam robić? Umowa na rok xD zapowiada się kozackie życie
#bekazpodludzi #studbaza (bo dużo studentów wynajmuje) ##!$%@? ##!$%@?
Goronco - #!$%@? MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierp...

źródło: comment_159794595057eqgABwYlFoZZvY25ikk1.jpg

Pobierz
  • 382
  • Odpowiedz
Trzymaj swoj klucz caly czas w zamku gdy jestes w mieszkaniu, wtedy nie bedzie mogla otworzyc drzwi, najlepiej jeszcze sobie odlacz dzwonek i miej #!$%@?
  • Odpowiedz
@Goronco: Trzymaj klucz w drzwiach zawsze jak jesteś w mieszkaniu to ci nie wparuje. Jak chcesz zostać to ZMIEŃ ZAMKI. Jako najemca masz prawo to zrobić i założyć potem z powrotem jej zamki. Mały koszt a powinien ją zapienić do białości
  • Odpowiedz
@Goronco: Ty kurde OPie z każdą randomową osobą ledwo poznaną zmieniasz sobie kolor czatu na messengerze na różowy? Bait 2/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
ja bym jeszcze poczekał na kolejne teksty i co ta pani zrobi a potem się zastanowił jak z tego wszystkiego wyjść nie płacąc nic....
  • Odpowiedz
@Strigiformes:

Wypowiedzenie z okresem umownym jest możliwe tylko w umowie na czas nieokreślony.

Nie Jest możliwe i przy umowie na czas nieoznaczony - pod warunkiem wyliczenia przyczyn takiego wypowiedzenia (tu wystarczy "...z ważnych przyczyn"). Skąd się bierze taka wiralna popularność tego mitu?
  • Odpowiedz
@Goronco:
Napisz jej, że to naruszenie miru domowego [art. 193 k.k. ] i chcesz rozwiązać umowę za porozumieniem, dodaj, że wybierasz się na policję w związku z zaistniałą sytuacją. Co prawda można zmienić zamki (wytłumaczenie: stary się zepsuł i żeby nie zostawiać mieszkania otwartego, wymieniłeś je), ale nikt normalny nie robi takich numerów.
  • Odpowiedz