Wpis z mikrobloga

K---A MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierpnia mieszkanie w mieście wojewódzkim. Liczyłem że sierpień to i trochę taniej będzie, bo w tym okresie umowy raczej się kończą niż zaczynają. Znalazłem spoko ofertę, fajna lokalizacja (blisko centrum), schludne mieszkanko i cena około 25% niższa niż średnia. Umówiłem się, obejrzałem, od razu umówka i gituwa. Dzisiaj miałem wolne popołudnie, walnąłem wszystko w kąt (ciuchy, torbę), koszulka i spodnie out i hehe netflix & chill. I nagle słyszę klucz w drzwiach. Trochę się zdziwiłem, bo kto to niby miałby być? A to właścicielka sobie wchodzi. Wstałem, trochę się zdziwiłem i mówię "dzień dobry". Myślałem że chodzi o jakąś awaryjną sytuacje, ale ta ani nie dała znać, ani nie dzwonila nic XD ani slowem sie nie odezwala, pochodzila po mieszkaniu, zajrzała do pokojów i łazienki chciała wyjść, ale zatrzymałem ją pytaniami o co k---a chodzi. A ona że nie życzy sobie żeby w jej mieszkaniu był taki bałagan i mam to posprzątać XDDDDDDDD po tym od razu wyszła a ja zdębiałem.
5 minut później odezwała się jeszcze na messengerze:
Co mam robić? Umowa na rok xD zapowiada się kozackie życie
#bekazpodludzi #studbaza (bo dużo studentów wynajmuje) #c---------------a #j--------e
Goronco - K---A MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierpn...

źródło: comment_159794595057eqgABwYlFoZZvY25ikk1.jpg

Pobierz
  • 382
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Padaj: > a co jeśli policja przyjdzie, będzie śledztwo i okaże się że właścicielka jednak nie wzięła tej amunicji? Kto za to odpowiada?

@Padaj: Co prawda post był trochę w tonie humorystycznym, ale szczerze - nie wiem.
Teoretycznie dla policji nie tak łatwo umorzyć śledztwo w którym ginie b--ń lub amunicja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@loczyn: nie tak łatwo i właśnie zastanawiam się czy wtedy by nie oberwał posiadacz broni, albo czy jakaś grubsza afera by nie wynikla z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco Samo to, że próbuje cię sprowadzić do niższej pozycji dlatego, że jesteś dużo młodszy już świadczy, że ta kobieta reprezentuje sobą bardzo niski poziom.
Wołaj, bo jestem ciekawy rozwoju sytuacji.
  • Odpowiedz
@Padaj: No mogła by być gruba inba.

ALE!

Jak chociaż nie straszyć właścicielki, to tak na złodziei szafa S1 działa jak kryptonit na supermana.
Nawet nie boją się samego faktu posiadania broni i możliwości stracenia cochones od strzału, co tyle, że policja wtedy nie może umorzyć "od tak". No i jak coś się zagubi to prawdopodobieństwo przyklepania im kradzieży amunicji bądź broni będzie bardziej
  • Odpowiedz
@Goronco w sumie to jeśli przyszła za pierwszym razem bez uprzedzenia to spokojnie możesz ją oskarżyć o włamanie. Nie dość, że będzie pociągnięta do odpowiedzialności to jeszcze możesz od razu zerwać umowę bez konsekwencji.
No i nie musisz jej wpuszczać do mieszkania, nie masz takiego obowiązku.
  • Odpowiedz
  • 1
@Goronco: Na pewno masz kopię umowy, jesteś tem zobowiązany do utrzymywania porządku?


@Keris A jak zmieni zamki aby nie wchodziła do mieszkanie to jak zweryfikuje tą czystosc?
  • Odpowiedz