Wpis z mikrobloga

#!$%@? MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierpnia mieszkanie w mieście wojewódzkim. Liczyłem że sierpień to i trochę taniej będzie, bo w tym okresie umowy raczej się kończą niż zaczynają. Znalazłem spoko ofertę, fajna lokalizacja (blisko centrum), schludne mieszkanko i cena około 25% niższa niż średnia. Umówiłem się, obejrzałem, od razu umówka i gituwa. Dzisiaj miałem wolne popołudnie, walnąłem wszystko w kąt (ciuchy, torbę), koszulka i spodnie out i hehe netflix & chill. I nagle słyszę klucz w drzwiach. Trochę się zdziwiłem, bo kto to niby miałby być? A to właścicielka sobie wchodzi. Wstałem, trochę się zdziwiłem i mówię "dzień dobry". Myślałem że chodzi o jakąś awaryjną sytuacje, ale ta ani nie dała znać, ani nie dzwonila nic XD ani slowem sie nie odezwala, pochodzila po mieszkaniu, zajrzała do pokojów i łazienki chciała wyjść, ale zatrzymałem ją pytaniami o co #!$%@? chodzi. A ona że nie życzy sobie żeby w jej mieszkaniu był taki bałagan i mam to posprzątać XDDDDDDDD po tym od razu wyszła a ja zdębiałem.
5 minut później odezwała się jeszcze na messengerze:
Co mam robić? Umowa na rok xD zapowiada się kozackie życie
#bekazpodludzi #studbaza (bo dużo studentów wynajmuje) ##!$%@? ##!$%@?
Goronco - #!$%@? MAĆ HISTORIA Z OSTATNIEJ CHWILI XDDDD

Wynająłem na początku sierp...

źródło: comment_159794595057eqgABwYlFoZZvY25ikk1.jpg

Pobierz
  • 382
  • Odpowiedz
@Goronco rynek wynajmu jest #!$%@? i widzę że właśnie trafiłeś na jeden z powodów, więc bez cienia wątpliwości mówię: i tak byś nie zobaczył już tej kaucji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco: Wzywasz policję i żądasz ochrony posiadania. Właściciel przeniósł na Ciebie prawo użytkowania lokalu z chwilą podpisania umowy. Nie ma prawa wejść do mieszkania bez Twojej zgody.
Ewentualnie zostaje rozwiązanie umowy poprzez kontakt z prawnikiem
  • Odpowiedz
@loczyn ta i prokurator doczepi się do posiadacza że źle zabezpieczył broń i amunicję. Pestki zniknęły ale broń dalej w sejfie? Ciekawe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strigiformes:

Jednak czy wystarczy "z ważnych przyczyn" to nie byłbym taki pewien.

Nie musisz - wystarczy że sądy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(III CZP 92/06 , II CSK 587/10, III CZP 74/07, V CSK 487/08, I ACa 402/13, I ACa 1183/12, V ACa 697/11 itp.)

Naturalnie ważna przyczyna pt. "znudziło mi się, elo" może zostać podważona w sądzie (chociaż który wynajmujący będzie się
  • Odpowiedz
@Goronco zerwij umowę bez jakiekolwiek płacenia plus wyślij jej wezwanie do zapłaty za stracony czas (czesne za 3 miesiące. Jak nie zapłaci to nanpolicje6, bo popełniła przestępstwo z KK.
  • Odpowiedz
A jak wynajmujesz pokój w hotelu to też obsługa ci bez pytania wchodzi do pokoju?


@Pimenista: no akurat to bardzo słaby argument, bo tak, owszem, obsługa wchodzi do pokoju bez pytania. Żeby wymienić ręczniki, pościel, ogarnąć z grubsza.
  • Odpowiedz