Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawictwo straciłem 2 lata temu u #roksa #divyzwykopem.
Poznałem później różową, nigdy się nie przyznałem, więc myśli, że to był mój pierwszy raz z nią.
Przyznać się? Gryzie mnie to strasznie, a spodziewam się, że nie odbierze tego najlepiej...


#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3d79bc8fce6809e1a68b43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===.....................................] 7% (16zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 46
AzjatyckaKochanka: @csark: chodzenie do prostytutek wiele mówi o podejściu człowieka do seksu. Kobietom trudno jest zaakceptować fakt, że (niektórzy) mężczyźni tak bardzo mechanicznie potrafią podchodzić do tej czynności, tj. nie muszą do danej osoby czuć nawet sympatii, żeby się z nią grzmocić. Wybieranie dziwki jest jak wybieranie towaru w sklepie, wybierasz ten najatrakcyjniejszy dla ciebie, o ile cię stać rzecz jasna.
Myślę, że łatwiej kobiecie zaakceptować jednorazową przygodę z prostytutką,
OP: @csark: dzięki za krótkie rozwianie wątpliwości, znalazłem dodatkowo taki wpis w Twojej aktywności, więc uważam, że może masz rację https://www.wykop.pl/wpis/23937567/anonimowemirkowyznania-echhh-mirko-dawno-nie-miala/ choć hmm nie myślę, że obraża się z takich byle powodów i ma więcej rozumu XD
@Felixu: @Patol0g: naczytałem się opinii na kafeteriach/wizażach gdzie większość to różowe i raczej nie jest odbierane to za dobrze, więc no racja, stąd głównie chciałem zapytać tutaj gdzie większość to faceci.
AzjatyckaKochanka: @csark: w sumie to jestem różową. Sory jeśli mój wpis zabrzmiał protekcjonalnie, w ogóle nie miałam takiego zamiaru. Chciałam tylko przedstawić swój punkt widzenia, niejako uzasadnić tę zazdrość czy obawy, które ja (i być może część kobiet) bym odczuwała w takiej sytuacji

Zaakceptował: LeVentLeCri