Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawictwo straciłem 2 lata temu u #roksa #divyzwykopem.
Poznałem później różową, nigdy się nie przyznałem, więc myśli, że to był mój pierwszy raz z nią.
Przyznać się? Gryzie mnie to strasznie, a spodziewam się, że nie odbierze tego najlepiej...


#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3d79bc8fce6809e1a68b43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===.....................................] 7% (16zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 46
OP: ElfickaRozowypasek: oczywiście, a nawet uznałbym, że jest dużo przyjemniejszy i naturalny, nie ma pośpiechu, nie ma ograniczeń, jest jakiś taki lepszy klimat i emocje

AzjatyckaKochanka: obawy rozumiem, ale nie jest to uniwersalne. "wyszaleć się" z atrakcyjnymi nie potrzebuję, bo nie tylko ciało mnie jara. pewnie gdyby nie obchodziły mnie uczucia to bym nie miał teraz rozterek czy kłamię

PrzyczajonyDaniel: 25lat, a później 2 lata przerwy, pewnie i dłużej gdyby nie
@AnonimoweMirkoWyznania: OP jakbyś pytał o mechanizm babskiej zazdrości to ok.
Pełna odpowiedź na twoje pytanie brzmi: tylko ty wiesz co to za kobieta. Na mnie rodzaj doświadczeń nie robi wrażenia, mam #!$%@? w to, co było przede mną. Jednak moje podejście do przeszłości nie jest podejściem wszystkich kobiet tego świata, a wręcz można się nadziać na chore jazdy.
Zatem sam sobie odpowiedz na pytanie, z kim masz do czynienia, czy cię
PustyKat: Jeśli chcesz to przed nią ukryć, to ten związek i tak się rozpadnie. Partnerstwo nie jest warunkowe, powinna wiedzieć i zapewne by to zaakceptowała, jesli to partnerka na dłużej.
No i, gdyby roksa była normalka to byś nie czaił się z ukrywaniem jej.
Roksa to ten sam poziom co onsy i fwb.

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: @Felixu: @luk04330: @Patol0g: @pedro-lbn: @csark: @kocot: @Krynicka: @Lucider5: @Drzwiwyrywazkorzeniami: @Erenes: @oknie: @greenbong: @RandomowyTyp: @pap123: @Kamilzmarsa: @a-lexis:
przyznałem się, nie dałem rady tego dalej dusić
różowa więcej się do mnie nie odezwie
wkurzyła się o kłamstwo najbardziej, ale że to w ten sposób też ...

jaki numer po śmieciarkę?

Ten komentarz został dodany przez osobę
ZdrowyBarman: @Felixu: @a-lexis: to musi być bait. To niemożliwe by taki dzban miał na tyle IQ by móc samodzielnie oddychać XD BTW jakas anonimowa różówa napisała

Późniejsza wybranka może nie czuć się z tym dobrze, że gość wyszalał się ze sprzedajnymi lachonami, a później znalazł sobie ją, być może mniej atrakcyjną z wyglądy, do ustatkowania się.


A jak mirki piszą to samo o różowych to jest potężny ból dupy
@AnonimoweMirkoWyznania No cóż, twoja decyzja. wez to na klatę, znałeś wcześniej wszystkie opcje jakie sie wydarzą po tym nic nie wartym wyznaniu.. Zamiast posłuchać starszyzny, to górę wziął nic nie warty romantyzm i posłuchałes tych co kobiety znają tylko z filmików i teorii. i teraz nie masz dziewczyny. W każdym razie, powodzenia na przyszłość ,xD.
OP: @Felixu: mogę zostać oficjalnie bohaterem pasty o byciu miłym, tylko że ja chciałem być szczery
@a-lexis: mówię całkowicie poważnie, chciałbym, żeby to był bait. powiedziała że się brzydzi, a później że wyobrażała by sobie mnie z prostytutką, no i że dobrze kłamałem... nawet nie chciała wierzyć, że mówię o tym wprost
@pedro-lbn: wygląda raczej, że to koniec
ZdrowyBarman: sam teraz się przekonałem

Ten komentarz został dodany przez
TrzeźwaŁania: > A jak mirki piszą to samo o różowych to jest potężny ból dupy i wyzywanie od zakompleksionych niedojrzałych emocjonalnie mizoginów - PSZESZŁOŚĆ NIE MA ZNACZENIA, WASZNE ZE SIE KOCHACIE TU I TERAZ

A nie pomyślałeś, że byc może to są różne osoby, które tak piszą? XD że jakaś Zosia uważa, że liczy się tu i teraz, a dla Kasi jest ważna przeszłość? XD Czy jest tylko 1 dziewczyna w