Wpis z mikrobloga

@tonymakarony: ładnie wyłożone kamieniami, ciężko powiedzieć co to jest, jak pracowałem na polskich cmentarzach na Ukrainie to tak wyglądały wejścia do krypt i tak jak pisałem w poprzednim twoim wpisie wygląda to konstrukcyjnie trochę jak skrytka co była w Górach Sowich tylko to jest otwarte i większego rozmiaru, trzeba by było spenetrować tę dziurę
  • Odpowiedz
  • 4
@tonymakarony pułapka na niedźwiedzie. Podchodzi niedźwiedź i sobie myśli o kurde ale fajna dziura. Wejdę zobaczę co tam jest. I jebut spada na łeb i nie może wyjść.
  • Odpowiedz
@tonymakarony u mojej różowej w rodzinnej miejscowości w lesie, jest kilkanaście takich. Jej ojciec mówił, że poniemiecki cmentarz (Warmia here). W środku też pełno drabin, niby okoliczne ziutki szukali kosztowności. Może podobnie jest tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tonymakarony: Ziemianka. Wyłożona kamieniami bo podłoże piaszczyste. Jeśli w drabinie są kute gwoździe (kwadratowe) to pewnie z czasów wojny. Niemcy napotykając coś takiego wrzucali do nich granaty zamiast zaglądać jak ty. Dziadek mojego wujka tak zginął. Dziś to tylko dołek w ziemi, ale miejscowi pamiętali skąd zabierali ciała.
  • Odpowiedz