Wpis z mikrobloga

Posiadacze motocykli z głośnymi wydechami dzielą się tylko i wyłącznie na dwie grupy.
1. Ludzi z tak małymi fiutami, że nawet normalny motocykl nie dał rady wyleczyć ich kompleksów, więc zamontowali sobie głośne wydechy przekonani, że to doda im te brakujące 15cm.
2. Ludzi którzy bezmyślnie naśladują grupę nr.1.

Tacy ludzie, obojętnie czy na chopperach, ścigaczach, supermoto czy czymkolwiek innym, powinni być wyśmiewani i wyszydzani wszędzie, gdzie są.

Change my mind.

#motoryzacja #motocykle #niepopularnaopinia #idioci
  • 49
@SamiS: w pewnych sytuacjach akurat przydaje się być głośniejszym, jechałem za autem bardzo cichym fazerem, drogą dwupasmową na której jeden z pasów służył miejscami za parking. Gdy zrobiło się miejsce, chciałem wyprzedzić prawym pasem samochód za którym jechałem jakiś czas, w tym momencie gość bez żadnego kierunku nawet nie spoglądając w lusterko zjechał sobie na prawy pas w celu zaparkowania, niestety ja już byłem tam pierwszy..
Było ślisko i by w
Szawagier - @SamiS: w pewnych sytuacjach akurat przydaje się być głośniejszym, jechał...

źródło: comment_15977247106SgUmETfLfrWGV6zNg7WkU.jpg

Pobierz
@wojtoon: rozróżniam 125 od innych motocykli, a o rajdowkach czy wyscigowkach wiem wiecej od Ciebie.
Twoje argumenty gubią się w dwóch miejscach. Są mocne, szybkie, duże motocykle które są ciche (relatywnie oczywiście).
Dwa - 99% motocykli na ulicach to nie wyczynowe maszyny.

@Szawagier: @heater: wiedziałem, se znajdzie się ktoś krzyczący "loud pipes save lives". W momencie kiedy wydech będzie skierowany do przodu, mógłbym się nawet z wami zgodzić. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SamiS:
Błagam, powiedz, że tak jak ja jeździsz lancerem, a nie dacią 1.6 ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie ma mocnych i szybkich motocykli które są "ciche".
Który to niby taki cichy? Panigale? Busa? ZX-10RR?
Nie da się wziąć ferrari V12 i zrobic z niego fiata punto. Rozumiesz to czy nadal będziesz zgrywał "znaffcę".

Dwa. 75% motocykli na ulicach to "wyczynowe" maszyny, a pozostałe 25% to fotele
Dwa. 75% motocykli na ulicach to "wyczynowe" maszyny, a pozostałe 25% to fotele ginekologiczne dla starych dziadów które strzelają w wydech z silnika-kowadła o pojemności >2 litrów.


@wojtoon: to chyba mieszkasz na jakimś zadupiu, skoro tak wygląda według Ciebie rozkład sprzętów na ulicy

co do samych głośnych wydechów to wszystko spoko w dzień, ale są miejsca w mieście, gdzie sie nie da spać z otwartym oknem bo piłują na prostych 600cc
@SamiS: Kupilem juz moto z zalozonym sliponem, bez dB kilera. Tak go ogarnal poprzedni wlasciciel, pan wojskowy ktory tym moto jezdzil rekreacyjnie. Ja nim jezdzilem i w dzien i w nocy, po trojmiescie, zjechalem tym moto kraje od polski do Grecji i Sycyli, przez moment nawet chcialem zalozyc dB, ale dopki sie go nie kreci do max obrotow to nie jest zle, a brzmi bardzo ladnie :) Oba Twoje punkty upadaja
@wojtoon: i powiadasz, że w Toruniu 75% motocykli to motocykle WYCZYNOWE? xDDD czyli nie macie wcale motocykli pokroju NC, CB, Hornetów, GSów wszelakich itp? tworzysz sobie jakieś teorie i próbujesz zgrywać wszechwiedzącego na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Beka xDDD

moja odpowiedź nie jest o tym czy GS 500 sie nadaje na tor tylko o tym, że ludzie na głośnych sześćsetkach często nie umieją jeździć i ogarnięty kierownik na byle sztruclu ich
@wojtrz: Co to jest kuźwa motocykl wyczynowy, bo mam prawojazdy 20 lat i jeszcze o takim #!$%@? nie słyszałem.

NC to pół civica więc to nie motocykl.
cebule stoją bo mają #!$%@? regulator napięcia
Hornet ma piec z CBRki więc nie widzę przytyku
GS już nawet na części trudno kupić

Za to mamy pierwszy w polsce salon Dukata i kręci się po tym niespełna 200k miasteczku przynajmniej 10 sztuk panigale plus
@wojtoon: wszystkie seryjne motocykle są ciche. Oczywiście nie są ciche w porównaniu do seryjnych samochodów czy rowerów, ale są ciche w porównaniu do motocykli ludzi z małymi fiutami.

Jeżdżę Lancią z pieciocylindrowym turbo. Lepiej? A Ty jakiego masz Lancera? Evo? Ralliart? Czy 1.6?

I jestem za otwieraniem i rozwijaniem torów. I za koszeniem trawnika. Ale jeśli mój sąsiad zdejmie tłumik że swojej kosiarki to jest po prostu idiotą.
@wojtoon: nie jeżdżę Kappą na co dzień :D
Tak, te seryjne wydechy też są ciche w porównaniu do gówno-puszek niedowartoścowanych ludzi.

To jakiego masz tego Lancera, skoro już się tak uzewnętrzniamy? :)