Wpis z mikrobloga

Jakie są fajne gierki w które fajnie się gra na Joysticku? Kupiłem sobie Trustmastera T.16000M FCS na promocji na jutrzejszego flight simulatora 2020 ale pograłbym sobie w coś jeszcze.
Jak na razie testowałem na War Thunderze i Elite Dangerous i elegancko się lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogą być starsze gry, nie mam problemu z grafiką

#joystick #gry #steam #gog #kiciochpyta i chyba #symulatory
  • 9
@mikkeboss: DCS super sprawa. SU polatałem sobie paredziesiąt minut aby "załapać" feel tego a potem odpalałem mustanga przez kolejne 30min ;) Na pewno jeszcze zagłębie się.

@TrueGrey: Mam IL2 1946 lecz mam problemy z skonfigurowaniem kontrolera z tą gierką - w ustawieniach nie wykrywa prawidłowo inputu z kontrolera. Pewnie pogrzebie później przy tym jeszcze. Myślę nad zakupem Wings of Prey bo ludzie na reddicie polecali a nowe IŁy jeszcze muszę
@matejss: jest kolo 20 filmikow na yt omawiajacych rozne aspekty horneta, a bedzie jeszcze wiecej, bo ciagle dodaja nowe rzeczy, takze jesli lubisz cos takiego to dcs jak najbardziej jest dla ciebie. Ewentualnie na allegro czasem sprzedaja a-10c warthog za kolo 70zl. tam manual ma 768 stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogą być starsze gry, nie mam problemu z grafiką

@matejss: Star Wars Episode I Racer - wieki temu (czasy Win98SE) sporo w to grałem, a jakiś czas temu na Steam'ie była za 12,59zł i się skusiłem (bo standardowego 35,99zł bym na nią nie wyłożył). Działa na Win7x64 bez kombinowania (za Win10 nie ręczę), sterowanie klawiatura/mysz/joystick (i może jakiś gamepad) z możliwością używania kombinacji urządzeń, kilka-kilkanaście* godzin na przejście "kampanii".

@matejss:

Mam IL2 1946 lecz mam problemy z skonfigurowaniem kontrolera z tą gierką - w ustawieniach nie wykrywa prawidłowo inputu z kontrolera. Pewnie pogrzebie później przy tym jeszcze. Myślę nad zakupem Wings of Prey bo ludzie na reddicie polecali a nowe IŁy jeszcze muszę obczaić


Nowe Iły (BoX, Battle of Stalingrad/Moscow/Kuban/itd.) szczególnie polecam, bo pod każdym prawie względem są lepsze niż stare. Na minus wychodzi tylko zawartość, bo jest tego mniej