Wpis z mikrobloga

ROZDAJO #rozdajo ROZDAJO
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wstępie zachęcam do odwiedzenia sklepu na ETSY , gdzie z kodem USUNKONTO - 15% rabatu na wszystko.

Wracając do głównego tematu: Z racji iż podczas robienia etui dla klienta ręka mi troszkę uciekła kiedy wybijałem otwory to stwierdziłem, ze nie ma co aby etui się zmarnowało i poszło w kosz.
Dokończyłem etui i robię rozdajo. Etui z 3 przegródkami na karty z naturalnej skóry bydlęcej w 100% wykonany własnoręcznie.

Zasady wiadomka - zielonki nie biorą udziału, plusujemy do poniedziałku do godz. 21:00. Zwycięzcę wylosuje przez #mirkorandom.
Wysyłka na mój koszt paczkomatem.

Zachęcam do śledzenia mojego instagramu: MORE.LEATHER

#leatherworking #rekodzielo #diy #zrobtosam #moreleather #skora #modameska
Amdy - ROZDAJO #ROZDAJO ROZDAJO
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wstępie zachęcam do odwiedzenia sk...

źródło: comment_1597601676zHiWSndsFmpl2Qm6ZaS2w5.jpg

Pobierz
  • 20
@Amdy: Dawno, dawno temu, jakieś 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem sobie portfel skórzany, który trwa ze mną do dziś jednak niestety już dogorywa. Taki zwykły był na stoisku marketowym. Jakie jest moje zdziwienie bo od 2 lat szukam takiego samego lub identycznego (w sensie rozłożenie otworów, wielkość itp.) i wszędzie dostaje informację, że takich nie produkuje się już. WTF?! TUtaj moje pytanie, czy jest opcja
@Amdy: Fajny, ale ja lubie trzymać dużo badziewia w portwelu, jakbym miał ograniczyć sie do samych kart to wolałbym nie mieć nic, bo przecież to można mieć w telefonie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mete: te etui ma 3 przegródki na min. 3 karty. Niektórzy lubią minimalizm i nie chcą nosić wielkiego portfela.