Wpis z mikrobloga

Mieszkałem z ośmioma hindusami w jednym domu przez około 10 miesięcy. Nigdy więcej.

AMA.

Nie chcę brzmieć rasistowsko ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto mieszkał z hindusami ten się w cyrku nie śmieje :)
(zresztą mam innych hindusów za znajomych i kilku z nich potwierdziło że za cholerę nie chciało by z hindusami mieszkać).

Teraz wychodzę, wrócę wieczorem to odpowiem na ewentualne pytania. Historii z nimi związanymi jest na całą książkę. Zdjęć też się sporo znajdzie.

Np. wprowadzanie do domu dzikich lokatorów w środku nocy (hindusów prosto z lotniska z walizkami pachnących tygodniowym potem (bez wiedzy landlorda) czy jedzenie ryżu gołymi brudnymi rękami bez sztućców.

#ama #emigracja #uk #rozowebrudaski #niebieskiebrudasy
  • 102
@Walus002: @Basoh: @niechswiatplonie: @PiersiowkaPelnaZiol: @unicorn_: @Perthro: @miroslaw_anonowski:

2 tygodnie temu spaliła się ostatnia żarówka na korytarzu (którą zresztą ja kupiłem jak się wprowadzałem)

Żodyn, ale to żodyn nie kupił nowej do tej pory (nawet takiej za funta w poundlandzie) Za to w środku nocy schodzą do kibla zabijając się na schodach bo ciemno.

A i podczas gotowania nadupcali drzwiami kręcąc się tam i z powrotem
Namarin - @Walus002: @Basoh: @niechswiatplonie: @PiersiowkaPelnaZiol: @unicorn: @Pert...

źródło: comment_1597426800maOlfwiAEn0npOURObavkY.jpg

Pobierz
@Perthro: Wiem że to nie jest zły kraj ale i tak planowałem na jakiś czas wrócić do Polski, skończyłem studia i do świąt chce posiedzieć z rodziną w Polsce. Wolę teraz wyjechać przed jesienią zanim przyjdzie druga fala śmiertelnej grypy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Leicester to w większości hindusi a jak u nich z higieną to wiadomo (uogólniam teraz ale za dużo widziałem by mieć dobre zdanie)