Wpis z mikrobloga

Mieszkałem z ośmioma hindusami w jednym domu przez około 10 miesięcy. Nigdy więcej.

AMA.

Nie chcę brzmieć rasistowsko ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto mieszkał z hindusami ten się w cyrku nie śmieje :)
(zresztą mam innych hindusów za znajomych i kilku z nich potwierdziło że za cholerę nie chciało by z hindusami mieszkać).

Teraz wychodzę, wrócę wieczorem to odpowiem na ewentualne pytania. Historii z nimi związanymi jest na całą książkę. Zdjęć też się sporo znajdzie.

Np. wprowadzanie do domu dzikich lokatorów w środku nocy (hindusów prosto z lotniska z walizkami pachnących tygodniowym potem (bez wiedzy landlorda) czy jedzenie ryżu gołymi brudnymi rękami bez sztućców.

#ama #emigracja #uk #rozowebrudaski #niebieskiebrudasy
  • 102
  • Odpowiedz
@Namarin: łączę się w bolu, bo ja z hindusem mieszkałam przez 2 lata i nigdy wcześniej nie byłam tak zażenowana zachowaniem współlokatora xD to jest dość specyficzny naród i serio każdy hindus jest identyczny.
  • Odpowiedz
@Namarin: @unicorn_: @vateras131: naprawiam telewizory dla jednej z większych firm sprzedających elektronikę w UK, to jak niektóre przychodzą uświnione to się w pale nie mieści. Raz zdarzyło mi się otworzyć telewizor który miał na oko około 100 karaluchów w środku gdzie kilka jeszcze żyło, na szczęście w porę zamknąłem i tylko jeden uciekł. Nazwisko wskazujące na przybysza z bliskiego wschodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak
  • Odpowiedz
@kabelodneta: a najlepsze jest to, ze przez te dwa lata cały czas myślałam kategoriami „ale bez stereotypów”.
Jednak jak masz 10-15 identycznych przykładów, to jak tu kurczę nie myśleć stereotypowo ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@waginator: jeśli nie zszedłem na dół do kuchni i nie powłączałem im okapu/wentylatora i nie wyotwierałem okien to śmierdziało. Dla nich to było zbyt wiele by na to wpaść. Oni się nie liczyli z nikim dookoła.
  • Odpowiedz
czy jedzenie ryżu gołymi brudnymi rękami bez sztućców.


@Namarin: O tak, miałem w dubaju na robocie 20 do "pilnowania" co ciekawe Polaków do tej pracy potrzebne było 4, ale 20 hindusów też to zrobi i to taniej xD

Wywalali w przerwie na folię na podłogę jakieś absurdalne ilości ryżu, do tego jakieś sosiki w pudełeczkach, siadali w kole i żarli tymi łapami co od rana nosili i montowali meble, nie, ani
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Namarin: Rozumiem, nie zadzroszczę ale sprawa rozwiązana póki co. Ja bym rozważył zmiane i tak bo nigdy nie wiesz kiedy bedzie powtórka.

EDIT :Na zdjęciu jest gówno czy padlina? #pdk
  • Odpowiedz
@PeSS: Dokładnie tak. Odkąd z nimi mieszkałem to na serio nie widziałem żeby jedli coś innego jak ryż z kurczakiem i sosami. Gotowali ten ryż w takich głośnych garnkach na ciśnienie co syczą.
  • Odpowiedz