Wpis z mikrobloga

Mieszkałem z ośmioma hindusami w jednym domu przez około 10 miesięcy. Nigdy więcej.

AMA.

Nie chcę brzmieć rasistowsko ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto mieszkał z hindusami ten się w cyrku nie śmieje :)
(zresztą mam innych hindusów za znajomych i kilku z nich potwierdziło że za cholerę nie chciało by z hindusami mieszkać).

Teraz wychodzę, wrócę wieczorem to odpowiem na ewentualne pytania. Historii z nimi związanymi jest na całą książkę. Zdjęć też się sporo znajdzie.

Np. wprowadzanie do domu dzikich lokatorów w środku nocy (hindusów prosto z lotniska z walizkami pachnących tygodniowym potem (bez wiedzy landlorda) czy jedzenie ryżu gołymi brudnymi rękami bez sztućców.

#ama #emigracja #uk #rozowebrudaski #niebieskiebrudasy
  • 102
@Perthro: Za niedługo się wyprowadzam. Nawet nie chcę wnikać co jest na zdjęciu.

Jako gratis dodam że wczoraj przyszła ekipa sprzątająca (też hindusi) przysłana przez landlorda i to zostawili zamiast posprzątać :D od lutego (gdyby nie ja) ten dom nie byłby tknięty palcem. Mogę pokazać ci kibel na dolnym piętrze z którego nigdy nie korzystałem, oni korzystali. Rzygać się chce jak się tam wchodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Namarin: znałem jednego, pracował strasznie powoli i się ogólnie do żadnej pracy nie nadawał. Niestety znałem tylko jednego więc nie mogę się wypowiadać ogólnie o hindusach. Łgał za to gnój jak mało kto. W żywe oczy kłamał nawet wtedy gdy mu pokazywałem dowody na to, że kłamie.

@unicorn_ @vateras131 @Namarin czy ci wasi znajomi też kłamali? To mnie zastanawia.
@Walus002: @Basoh @niechswiatplonie

A więc tak:

1. Przy oglądaniu tego domu przed wprowadzką zarezerwowałem sobie największy pokój który w ogłoszeniu był za 400f miesięcznie. (Mam screen oryginalnego ogłoszenia na Spareroom zrobiony z datą i ceną). W ogłoszeniu oczywiście napisane że cleaning team every two weeks :)

2. Zapłaciłem 100f Reservation fee + 400 czynsz za miesiąc z góry + 200f depozyt.

3. Przy wprowadzaniu im się odwidziało i zmienili cenę tego
Namarin - @Walus002: @Basoh @niechswiatplonie 

A więc tak:

1. Przy oglądaniu te...

źródło: comment_1597424090NSrkiM7o21DlncCJPjAYKZ.jpg

Pobierz
@Walus002

Aha, od 3 miesięcy mam cieknący sufit jak kilka dni z rzędu popada, (w UK pada non stop) bo korona i nie mogli wysłać nikogo). Do dzisiaj nie jest naprawione. Słychać też kapanie w innym miejscu (gdzieś dach nade mną przecieka i słyszę kap kap krople rozbijające się od sufit od drugiej strony.

Picrel.

Znalezisko zrobię jak już się stąd wyprowadzę.
Namarin - @Walus002 


Aha, od 3 miesięcy mam cieknący sufit jak kilka dni z rzędu...

źródło: comment_1597425015Bmi5FO9Anc8ZNdRGxUMZXM.jpg

Pobierz