Wpis z mikrobloga

Mieszkałem z ośmioma hindusami w jednym domu przez około 10 miesięcy. Nigdy więcej.

AMA.

Nie chcę brzmieć rasistowsko ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto mieszkał z hindusami ten się w cyrku nie śmieje :)
(zresztą mam innych hindusów za znajomych i kilku z nich potwierdziło że za cholerę nie chciało by z hindusami mieszkać).

Teraz wychodzę, wrócę wieczorem to odpowiem na ewentualne pytania. Historii z nimi związanymi jest na całą książkę. Zdjęć też się sporo znajdzie.

Np. wprowadzanie do domu dzikich lokatorów w środku nocy (hindusów prosto z lotniska z walizkami pachnących tygodniowym potem (bez wiedzy landlorda) czy jedzenie ryżu gołymi brudnymi rękami bez sztućców.

#ama #emigracja #uk #rozowebrudaski #niebieskiebrudasy
  • 102
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Namarin:

(w UK pada non stop)


Klamstwo tysia razy powtarzane staje sie prawda. Mieszkasz w lejczester, ja w northampton wiec to samo. Nie pada prawie wcale.

W UK pada na zachodzie (manczester, liwerpul, walia, kornwalia) i polnocy. Centrum i wschod pogoda jak w PL
@Namarin heh, pamiętam swoje pierwsze dni emigracji w Holandii, wynajmowalem pokój u Syryjczyków (oczywiście socjalna chata) ogólnie myjąc podłogi to wylewali wodę na panele i ścierali szmata xD ale było czysto, jednak najczystsza była ich córka imieniem Khalida, piekna kobieta. Po miesiącu brałem ją na komodzie gdzie leżał Koran, jej rodzice bardzo chcieli aby wyszła za mnie, po tym jak sie dowiedzieli że tylko ja pukałem to cały Slotermeer mnie goniło, ale
@BojackHorseman: Też mam kilku hindusów znajomych, owszem świetne ziomki, nie mieszkałem z nimi więc nie wiem. Być może miałem pecha ale przeczytaj inne komentarze, coś dużo ludzi miało pecha jeśli chodzi o tę nację :)