Wpis z mikrobloga

Tak wrzucę może takie małe 3 tygodniowe podsumowanie, po zmianie trenera.
Waga startowa 119,9
Waga obecnie 117,1

Wiadomo, szału nie ma i szybko nie będzie. Przez te 3 miesiące przerwy i idiotyczną moim zdaniem masę zamiast redukcji po wyglądałem jak gówno. I dalej w sumie wyglądam, ale coś tam się poprawia.

Teraz trenuję splitem( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiem wam, że to naprawdę mój ulubiony rozkład treningowy. Naprawdę czuję, że coś poćwiczyłem. Nie ma to pewnie większego przełożenia na efekty, ale to fajne uczucie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez tę przerwę nie wiem czy są szanse na starty w przyszłym roku. Ale też nie wiem czy kiedykolwiek były, czy po prostu mnie typ robił w #!$%@?. Zobaczymy.

Do poprawy zdecydowanie są plecy, tricepsy i dwójki. Generalnie tył odstaje od przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie z dzisiaj, bo jestem leniwym #!$%@? i nie chce mi się sklejać dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam Zwierz

Tagi do obserwowania/czarnolistowania #duzydzikizwierz #zwierznascene @Duzy_Dziki_Zwierz

#mikrokoksy #pokazforme #silownia #dieta
DuzyDzikiZwierz - Tak wrzucę może takie małe 3 tygodniowe podsumowanie, po zmianie tr...

źródło: comment_1597385708K4XW624XZtRNwx2247nXw1.jpg

Pobierz
  • 12
Teraz trenuję splitem( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiem wam, że to naprawdę mój ulubiony rozkład treningowy. Naprawdę czuję, że coś poćwiczyłem


@Duzy_Dziki_Zwierz: +1, ppl u mnie sie tez sprawdzil, gdy musialem robic trening <1h
@Szimu: klata barki i łapy lecą w ok godzinę. Plecy i nogi nie ma szans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale często naprawdę wracam do domu wcześniej niż się spodziewałem.

Wielu kulturystów tak ćwiczy, i to tych naprawdę pro. Wiec nie wiem czemu to takie demonizowane
@Duzy_Dziki_Zwierz: możesz powiedzieć z kim współpracowałeś i z kim teraz współpracujesz, czy raczej wolisz zostawić dla siebie?

Duże różnice w diecie po zmianie trenera? Rozkład makro? Produkty? Coś może innego się jeszcze zmieniło? :))
@Duzy_Dziki_Zwierz: @Szimu: Bo poznaliśmy takie pojęcia, jak maksymalna objętość z jakiej jesteś w stanie się zregenerować w skali jednostki oraz tygodnia. jednostkowa jest znacznie mniejsza od tygodniowej, dlatego warto jest ją rozbić na kilka sesji. Kolejne zalety tego są takie, że wykonując bro trening klaty 24 serie, po 12serii roboczej, kolejne 12 są bezproduktywne i muszą byc wykonywane z mniejszym zaangażowaniem, chyba, że jesteś robot i nie dotyczy Cię zmęczenie