Wpis z mikrobloga

@Green81: @Manioza: @udgz: "Nieprawidłowa flaga" xD
Najśmieszniejsze jest to,że myślą tak dosłownie wyłącznie internetowi wojownicy z Polski. Na wiecach Cichanowskiej ludzie przynosili obie. Zwyczajnie flaga czerwono-zielona wielu podoba się bardziej i to pod nią dorastali i automatycznie ja uznają za flagę Białorusi. Stara flaga pełni dla nich mniej rolę flagi państwowej, a bardziej politycznej flagi opozycji. Bo i tylko przy kwestiach politycznych jest używana, jak przychodzi choćby do meczy
Bo i tylko przy kwestiach politycznych jest używana, jak przychodzi choćby do meczy hokeja, to 90% flag jest już czerwono-zielonych, a nie biało-czerwono-bialych.


@Pas-ze-mna-owce: Doczytaj może dlaczego tak jest i dlaczego jeszcze do niedawna można było dostać #!$%@? lub areszt za samo posiadanie flagi "opozycyjnej" jak to nazwałeś. Aktualna flaga to symbol reżimu Łukaszenki i do internetowego wojownika z Polski mi daleko, bo przyszłych teściów i przyjaciół z Białorusi mam z
@Green81: to bardzo proste, oni w poważaniu mają te wszystkie ruchy, ktoś z góry mówi że mają popierać to popierają.
Większość celebrytów to przećpane przygłupy, oczekiwanie od nich własnej inicjatywy jest komiczne.
@Green81: Potwierdzam. Tylko BLM i LGBT jest trendy. Aż mnie kusi żeby zrobić nakładkę do fejsbuczka z białoruską flagą i napisać "Jakby ktoś z Was #!$%@? potrzebował"
@Green81: bo wszyscy inni to #!$%@? hipokryci. Troszczą się o życie i wspierają tylko jak temat jest viralowy i kliknięcia i lajku się zgadzają. Nie widziałem gwiazdek instagramowych ani wspierających Białoruś ani hong kong. Gardzę nimi.
Powtarzam to od kilku dni na tym tagu - wszelkie zainteresowanie zachodu krajami byłego bloku sowieckiego, to tylko dyplomatyczne uprzejmości. Tak naprawdę możemy się pozabijać i nikt palcem nie kiwnie.


@Nitro_Express: Ale przyznaj, to samo dotyczy zainteresowania krajów byłego bloku sowieckiego Jemenem czy Somalią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Green81: z takich zagranicznych to jest taka drag queen, Milk, jest popularna bo występowała w RPDG i ona bardzo aktywnie działa na i instagramie, wrzuca informacje o tym co się dzieje na Białorusi i jak im pomóc
Nie jest to może poziom Leto, ale i tak myślę że na plusik