Wpis z mikrobloga

Hm, trochę niebezpieczne oddawanie władzy takiej osobie jeżeli tak mało o niej wiadomo, oczywiście nie stoję po żadnej stronie. Trochę strzał w kolano że nie podała więcej postulatów.
  • Odpowiedz
@Mamciek: wyrok śmierci wydaje milicja na ulicy, strzelając z ostrej amunicji, pałując bez opamięta, rozjeżdżając protestujących - to wszystko jest przyzwolenie od władzy na zabijanie obywateli. Ukraińcy po majdanie mogą swobodnie opuszczać Ukrainę, zwolennicy białoruskiej opozycji każdego dnia są zagrożeni wieloletnim więzieniem a represje jeszcze się wzmogą. czegoś jeszcze nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Ukraińcy po majdanie skończyli z wojną i kompletną rozpierduchą. Przez coś w końcu ten kraj opuszczają, co by nie mówić o Łukaszence tylko on daje gwarancję niepodległości dla Białorusi.
  • Odpowiedz
@Mamciek: wyobraź sobie że wiem czym skończył się majdan i znam stosunek Ukraińców do rzeczywistości po nim lepiej od Ciebie xd
nie zmienia to faktu, że na Ukrainie po majdanie jesteś w miarę wolnym człowiekiem. możesz w każdej chwili opuścić państwo, możesz krytykować władzę, możesz być w opozycji. na Białorusi możesz g---o, za protesty ludzie pójdą na długie lata siedzieć a reżim zrobi wszystko żeby utrudnić młodym ucieczkę do Polski.
  • Odpowiedz
@Mamciek: przede wszystkim Putin na nic nie czeka bo jest faktycznym przywódcą Białorusi. no dobra, czeka - aż w życie wejdzie podpisana już umowa, która de facto oznacza uczynienie z Białorusi republiki radzieckiej na wzór wspomnianego przeze mnie Hong Kongu w Chinach. Putinowi Baćka jest wygodniejszy, bo nie musi używać siły żeby powoli kraj wpadał w jego ręce. myślisz że Białorusini traktują Łukaszenkę jako wroga nr.1? nie, oni się z
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Większość Białorusinów popiera Łukaszenkę, pojedź tam, a sam się przekonasz. Łukaszenko z tego co wiem jeszcze nie podpisał ultimatum, a Polski rząd powinien już dawno iść na współpracę z Białorusią. Niepodległość Białorusi to jeden z najważniejszych czynników Niepodległości Polski.
  • Odpowiedz
@Mamciek: a większość Kubańczyków popierała Fidela itp itd. szkoda szczępić ryja.
NIE MA DZIŚ NIEPODLEGŁEJ BIAŁORUSI. jesteś z konfederacji, co? a może komunistą? zabawne jak zatarła się granica waszych obozów XD
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: > wyobraź sobie że wiem czym skończył się majdan i znam stosunek Ukraińców do rzeczywistości po nim lepiej od Ciebie
sam sobie oceniasz kto jest lepiej zorientowany, naucz się prowadzić kulturalną dyskusję
  • Odpowiedz