Wpis z mikrobloga

@DEX666: No ja też miałem kompletnie wywalone na polski, przez całe liceum przeczytałem chyba jedną lekturę (Zbrodnię i karę zresztą, czyli lekturę kompletnie marginalną), moje przygotowanie do matury polegało na 20-minutowym przeleceniu zeszytu z 3 klasy, potem pisałem wypracowanie o lekturze, której nigdy nie miałem w ręce i kojarzyłem jedynie ze 3 bohaterów xD

I dostałem 84 xD
@PanPatsonXX: Jak ja zdawałem to dostałem temat coś o dualiźmie w okresie międzywojennym (nie pamietam dokładnie bo zdawałem 5lat temu) i dostałem 28% mimo że nie miałem pojęcia o czym mówię, a koleżanka przede mną miała temat związany z tabu i mimo że nie wiedziała co to słowo znaczy i jej argumenty były totalnie nie w punkt to dostała 80% XD.
@DEX666: Wyżej pisałeś, że masz air jako drugi - nie idź tam, szkoda Twojego czasu. Praca w zawodzie polega na jeżdżeniu po świecie i zapieprzaniu przynajmniej 12h dziennie w jakiejś fabryce w Kambodży. Technologie totalnie są nieużywalne w porównaniu do czegokolwiek z IT. A i angielskiego się poducz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@?, jak można tak ogarniać (mat, fiz), a tak #!$%@? polski?


@markkk92:

Normalnie można. Ja w 2k18 zdawałem rozszerzoną chemię, biolkę i matmę. Chemia i biolka obie powyżej 80%, matma podstawa 100%, rozszerzona 92%, a był to rocznik, który patrząc na skalę centylową miał najtrudniejszą matmę i biolkę w historii nowej matury (zobaczymy jak w tym roku będzie kiedy opublikują centyle).

Z polskiego za to z podstawy miałem 59% i zastanawiałem