Wpis z mikrobloga

@BanzMakeHerDance: w dupie mam twoje pieniądze człowieku i podatki którymi tak się srasz. Przyjdę i uspołecznie środki produkcji w twoim przedsiębiorstwie i zlikwiduję twoje stanowisko właściciela firmy, to będzie PRAWDZIWY socjalizm ;)
  • Odpowiedz
@BanzMakeHerDance: jak to kto? Ci sami ludzie którzy produkują wszystko do tej pory. Szarzy pracownicy tacy jak my. My jesteśmy napędem produkcyjnym wszystkich krajów. Ludzie tacy jak ty nimi nie są. Ludzie tacy jak wy są pijawkami które się przyssały do cudzej pracy i za nią kupują sobie rolexy i mercedesy na leasingu, a potem nazywają to przedsiębiorczością.

Uspołecznij swoje środki produkcji między twoimi pracownikami, złodziejku :)
  • Odpowiedz
@Gaku745:Czlowieku ty nie masz pojecia o czym piszesz, pokaz mi panstwowa spolke na swiecie ktora ma godne zyski? Jak jest panstwowa spolka to nigdy nie zarobi na siebie bo nikomu tam nie zalezy. a to co mowisz to jest KOMUNIZM i to juz nigdy nie wroci, wiec mam dla ciebie zla wiadomosc bedziesz musial z---------c w fabryce za 2000zl
  • Odpowiedz