Wpis z mikrobloga

@woleratler: to ze jest bardzo niska szansa ze to jest na krzywy ryj bo skarbówka dojeżdża takich fajansiarzy którzy wynajmują na czarno, zwłaszcza w takich perełkach jak Karpacz.

Jakbyś był zainteresowany to byś pewnie dostał więcej szczegółów a sam uciąłes rozmowę ze nie chcesz no to nie dziw się.

Poza tym serio, właśnie sobie sprawdziłam co to za „apartamenty” i uważam ze za taka cenę to nie są jakieś wyżyny luksusu
@Deska_o0 ja raz miałem taką sytuację że zabookowalem apartament na bookingu po 2 dniach do mnie dzwonili ale nie zdążyłem odebrać, poczym dostałem wiadomość że gościu się pomylił z ceną i jednak jest drożej w #!$%@? niż było na bookingu i że anulują to i tyle. Ja napisałem że trochę lipa bo teraz muszę znów szukać a już są wyższe ceny niż 2 dni temu że muszę teraz wszystko od nowa planować
@nastynas: je*ac to Ciebie pradem , widac trafil sie Janusz , co cie obchodzi ze placa 15% wiecej? , ja przez 2 lata mojej pracy po europie tylko rezerwowalem przez booking , wygoda niesamowita ,prokliencka postawa w razie problemow z hotelem nie ladujesz w srodku nocy na bruku w obcym miescie , wczesniej sie meczylem z rezerwacjami bez posrednika i nie dosc ze tracilem sporo czasu na to , to w
goście z booking to rak. Sorry ale jaśnie państwo podróżnicy za 5zl #!$%@?ć was prądem i macie zawsze 15% drożej niż bezpośrednio ale oczywiście "bez prowizji" xD jak masz problem zadzwonić i zapytać to plac więcej. Notorycznie też "jo żem nie widział że z Burkiem nie wolno, coś macie źle na booking". Największe raki i nieogary tylko z booking


@nastynas: to ciekawe co mówisz bo przy statusie Genius 2, cashbacku i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitatuyo: wiem jakie są prowizje. Na szczęście tylko 5% rezerwacji z tego raka. A najlepsze że każdy praktycznie bookingowiec myśli że rezerwuje najbardziej wypasiony apartament z profilowego mimo że ma fotki osobno do kazdego, inne ceny kompletnie i nazwy. Nie - on widział na zdjęciu i chcę ten i go oszukałem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: genius masz na wybrane pokoje, zwykle najgorsze. Kupony ok obniżą, ale jak dam Ci cenę 15-20% drożej to i tak nie masz taniej. Sam po Polsce rezerwuje bezpośrednio, zagranicą niestety booking
@K_R_S: no tak różnie z tym ostatnio: przez ostatnie 10 lat skorzystałem u nich kilkadziesiąt razy i złego słowa bym nie powiedział... a w ostatnich miesiącach 2 razy #!$%@? konkretnie. Najpierw zwrot za rezerwacje kazali sami sobie wydzwaniać do hotelu Czechach (wtf) a ostatnio siostra pojechała do Gdańska a na miejscu pokoi wolnych nie było, to co booking doradził? „Proszę wyjaśnić sobie z właścicielem”
@utede u.. nie wiem co poradzić. pewnie covid ich dojechał. wiem że jeszcze niedawno ich przedstawiciel dzwonił w moim imieniu do jakiegoś hotelu w Wietnamie, a potem ze zniżką załatwił mi alternatywę
@nastynas: proszę, tak wszyscy z bookingu to debile ;)

A co do cen - już kiedyś próbowałem kontaktować się z hotelem bezpośrednio po odnalezieniu wolnego pokoju na stronie i nigdy nie zdarzyło się, żeby powiedzieli tańszą cenę. A jak zacznie się rozmowę dalej, że na booking cena jest taka i taka to zaczyna się kręcenie nosem, oh ah to zrobimy tyle samo. To ja się wole nie prosić, rezerwować na booking
Czy ja coś złe napisalem?


@woleratler: Tak. Zamiast uniżenie przeprosić, to chcesz swoich pieniędzy.
I jeszcze chcesz, by ktoś Cię szanował?! (podawał prawdziwe dane)
Jak śmiesz swe pieniądze chcieć mieć? (!)
:-)))