Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie kupię perfumy Alexandria Fragrances?
#perfumy
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malani: aaaaaaaaaa, bo dzisiaj 10. Zastanawiało mnie to wielokrotnie gdzie trzeba pracować, żeby mieć wypłatę 10 xD. W żadnej pracy nie miałem wypłaty 10, tak samo jak moja różowa xD
  • Odpowiedz
@Volan: oni mają tego chyba nawet setki. Ja wąchałem może trzy. Nie polecę ci nic innego niż fragra.
W alexandrii warto brać te perfumy, które w pierwowzorze grzeszą trwałością i parametrami a w dodatku są cholernie drogie, tak jak na przykład Lost Cherry Toma Forda, czyli Fructis Virginis
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FELIX90: mnie ciekawi ich kopia La Nuita, teraz zrobili poprawioną wersję, ale dostępna tylko w US w tym momencie (ombre noir 2.0)
  • Odpowiedz
które polecasz? pomijając świeże zapachy


@Volan: Co prawda nie jestem feliksdziewięćdziesiąt ale IMO warte uwagi są: The God Father (klon Baraondy), Hafez 1984(tytonowiec a'la Red Tobacco od Mancery), 1981X(klon Naxosa), Hawaii Volcano (klon VIW), Tuscan King (ponoć mix Aventusa i Tuscan Leather), No Apologies (klon Pardon)
  • Odpowiedz
The God Father (klon Baraondy), Hafez 1984(tytonowiec a'la Red Tobacco od Mancery), 1981X(klon Naxosa), Hawaii Volcano (klon VIW), Tuscan King (ponoć mix Aventusa i Tuscan Leather), No Apologies (klon Pardon)


@vizori: Tylko dochodzimy do momentu gdzie:
The God Father (klon Baraondy), - baraonda jest świetna od Nasomatto, jednak nieco droga i faktycznie można się pokusić
Hafez 1984(tytonowiec a'la Red Tobacco od Mancery), - Red Tobacco ma dobre parametry i nie jest drogi, więc po co się bujać z AF?
1981X(klon Naxosa), - do wyrwania często i w całkiem znośnej cenie. Parametry świetne i ciężko podrobić
  • Odpowiedz
Red Tobacco ma dobre parametry i nie jest drogi, więc po co się bujać z AF?


@FELIX90: Ponoć to nie jest klon 1 - 1. Ja red tobacco np. nie mogłem znieść nadgarstkowo, AF już lubię.

do wyrwania często i w całkiem znośnej cenie. Parametry świetne i ciężko podrobić tą jakość


@FELIX90: Mówimy o Naxosie czy AF? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz