Wpis z mikrobloga

@Bioenergoterapeuta Fajny pojedynek dwóch odświeżonych maszyn(IS4). Przed buffem pewnie wpuściłby każdy pocisk, który w niego wystrzeliłeś.
No i jadzia mogła epicko #!$%@?ć Ci bitwę tym szturchnięciem, a okazało się, że może i ją uratowała. xD
@PiccoloColo: Gdyby nie on, to miałbym ponad 11k dmg. ;P Stał tylko i dmg kradł. XD Ale przydał się chociaż spotując tamtą stronę, oczywiście po mojej sugestii. Jego szturchanie nic dobrego mi nie dało. #!$%@? mnie takie coś, a zdarza mi się to codziennie w prawie każdej bitwie E5. Nie wiem, może większość graczy nigdy tego czołgu nie widziała i badają organoleptycznie co to za dziwactwo.
@Bioenergoterapeuta Śmieję się ttlko z sytuacji, gdy Cię przestawił po czym dingnąłeś pocisk super konia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tyle dobrego, że E5 jest grywalna mimo wszystko, ale uważam, że IS4 otrzymał lepszego buffa, bo wzmocnił jego dawną tożsamość czołgu dobrze opancerzonego, który jest idealny do sidescrapa. E5 właściwie tylko szybciej ładuje. :D
@PiccoloColo: Tak. E5 trzeba się ostro nagimnastykować żeby cokolwiek zrobić. Ale mi pasuje taki styl gry, zmusza do myślenia. Zaś co do dingania od IS-4, chciałem go bić po wizjerze i mi #!$%@? pociski na jego bok znosiło. Do tego pchał ten wrak utrudniając mi celowanie, szturchał mnie tak jakby wrakiem. Na pewno niepotrzebnie też tak nawalałem goldem w tej bitwie, zapomniałem się przestawić wcześniej na t57 ht i t54e1. 277
@PiccoloColo no w ogólnym rozrachunku napewno jest lepszy niż wcześniej, chociaż według mnie celność 0,42 przy alfie 440 w dużym stopniu odbiera przyjemność z gry, nie rozumiem dlaczego nie dadzą mu takich samych parametrów działa jak ma obj. 279, w końcu mają praktycznie tę samą armate