Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
#rodzice #kiciochpyta #pomocy #rodzina #logikarozowychpaskow #toksycznamatka #rozowepaski

#!$%@?, jak ja mam żyć z taką osobą. Dla niewtajemniczonych polecam zobaczyć mojego pierwszego posta, w którym przedstawiałam relacje z moją matką. Aktualnie jest teraz w pracy i chciałam zaczepić temat zmiany wyglądu. Bo wyglądam tak jak ona chce, a nie tak jak ja chcę. Nie chce się kolczykować, tatuować. Nic z tych rzeczy. Chce spełnić jedno z marzeń (zmienić kolor włosów) i w końcu chce sie ubierać jak ja chce.. Było dużo sytuacji kiedy madka kupowała mi ubrania i kazała mi w nich chodzić bo jak nie to będzie kara na coś tam. Taki przykład. Teraz nie pozwalam, wrecz zabraniam kupowania mi ubrań. Bo te ktore mi kupuje zwyczajnie mi się nie podobają. Każdy ma swój gust, ona tego nie rozumie..
Co do wlosow to mam brzydkie, białe włosy jak karyna z botoksem ma całej mordzie. Czuje sie w nich naprawdę źle. Nie pasują mi. W szkole kiedyś się ze mnie śmieli, że jestem albinosem xd Przez co całe gimnazjum płakałam bo nikt nie chciał ze mną nawet rozmawiać.
Oto rozmowa z moją matką, reszta w komentarzu.
(Co do wzmianki o nauce, zawsze miałam same piątki/czwórki i siedziałam po nocy w książkach. Ale dla niej to i tak nic. BO SĄSIADKA SIĘ LEPIEJ UCZY, albo MARYSIA Z WARSZAWY SIE LEPIEJ UCZY, heh)
Zbanowanymirek - #rodzice #kiciochpyta #pomocy #rodzina #logikarozowychpaskow #toksyc...

źródło: comment_159681976227KJqCRYnIsf4GBGUj7TqB.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zbanowanymirek: jak się ma takich rodziców, to od 16 roku życia idzie się do pracy, żeby mieć własne pieniądze i zacząć oszczędzać po to by po osiągnięciu pełnoletności #!$%@?ć jak najdalej
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: Nie możesz pójść na studia do innego miasta? Albo zaoszczędzić z 300/500 zł na start i pojechać do pracy do Holandii czy Niemiec? Tam szybko zarobisz z 10/15 k i będziesz miała na wynajem pokoju i samodzielne życie czy coś. Nikt z rodziny nie może Ci pomóc?
  • Odpowiedz
@Vicuna: i co, że nadal matka?

Szacunek nalwzy się za opieke, miłość, trud wlozony w wychowanie.
Tu jakoś nie podejrzewam tej kobiety o żadne z nich.
To raz.

A dwa - sorry Winnetou, ale ktoś te dziewczyne takiego słownictwa i sposobu wyrażania się nauczył. I była to właśnie jej matka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zbanowanymirek: no to sprawdz ile kosztuje wynajem pokoju w twoim miescie i zacznij prace a potem sie wyprowadz.

Jestes dorosla i mozesz juz decydowac za siebie.

A jak na to wszystko zapatruje sie ojciec?
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: Powiem Ci tak. Nie wiem ile masz lat bo z tekstu nie wynika. Olej komentarze typu wyprowadzaj się jak najszybciej, Bo do takiej decyzji trzeba dorosnąć. Jako osoba młoda(zakładam tak skoro w ogóle temat kłótni z mamą się pojawiłl) musisz znaleźć granice między głupim buntowaniem się a robieniem wszystkiego żeby tylko poirytować rodzica. Bo to nie jest zdrowe. Moja rada jest taka, jeżeli faktycznie chodzi tylko o zmianę koloru włosów
  • Odpowiedz