Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
#rodzice #kiciochpyta #pomocy #rodzina #logikarozowychpaskow #toksycznamatka #rozowepaski

#!$%@?, jak ja mam żyć z taką osobą. Dla niewtajemniczonych polecam zobaczyć mojego pierwszego posta, w którym przedstawiałam relacje z moją matką. Aktualnie jest teraz w pracy i chciałam zaczepić temat zmiany wyglądu. Bo wyglądam tak jak ona chce, a nie tak jak ja chcę. Nie chce się kolczykować, tatuować. Nic z tych rzeczy. Chce spełnić jedno z marzeń (zmienić kolor włosów) i w końcu chce sie ubierać jak ja chce.. Było dużo sytuacji kiedy madka kupowała mi ubrania i kazała mi w nich chodzić bo jak nie to będzie kara na coś tam. Taki przykład. Teraz nie pozwalam, wrecz zabraniam kupowania mi ubrań. Bo te ktore mi kupuje zwyczajnie mi się nie podobają. Każdy ma swój gust, ona tego nie rozumie..
Co do wlosow to mam brzydkie, białe włosy jak karyna z botoksem ma całej mordzie. Czuje sie w nich naprawdę źle. Nie pasują mi. W szkole kiedyś się ze mnie śmieli, że jestem albinosem xd Przez co całe gimnazjum płakałam bo nikt nie chciał ze mną nawet rozmawiać.
Oto rozmowa z moją matką, reszta w komentarzu.
(Co do wzmianki o nauce, zawsze miałam same piątki/czwórki i siedziałam po nocy w książkach. Ale dla niej to i tak nic. BO SĄSIADKA SIĘ LEPIEJ UCZY, albo MARYSIA Z WARSZAWY SIE LEPIEJ UCZY, heh)
Zbanowanymirek - #rodzice #kiciochpyta #pomocy #rodzina #logikarozowychpaskow #toksyc...

źródło: comment_159681976227KJqCRYnIsf4GBGUj7TqB.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek:

1. Znalezienie gunwopracy, odlozenie kasy i wyprowadzka
2. Wyjazd za granice odlozenie kasy
3. Rejestracja w urzedzie pracy i wniosek o bon zasiedleniowy. Dostaniesz jakies dwie srednie krajowe na wyjazd i znalezienie pracy w innym mieście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@costelo: nie widziałam tego wcześniej, przed chwilą obejrzałam. Od początku do końca płakałam bo się czułam jakby to było o mnie. Wszystko wygląda dosłownie tak samo jak u mnie.
  • Odpowiedz
  • 6
@agaja: moim glownym warunkiem, jest to, że jestem katoliczka. Dla mnie przykazania sa najważniejsze.


@Vicuna no więc jak kogoś ojciec #!$%@? po pijaku to powinien mu jeszcze za to dziękować i szanować, no bo przecież to ojciec i on tylko uczy prawdziwego życia.
  • Odpowiedz
@Vicuna no więc jak kogoś ojciec #!$%@? po pijaku to powinien mu jeszcze za to dziękować i szanować, no bo przecież to ojciec i on tylko uczy prawdziwego życia.


@Krs90: nie musi dziekowac.jednak znam wiele historii jak wlasnie dziecko wybacza patologicznym rodzinom, jako dorosla osoba.

nie rozpatrujemy tutaj takiego ekstramalnego przypadku
  • Odpowiedz
@Vicuna: nikt się na ten świat sam nie prosił. Decydując się na dziecko decydujesz o jego istnieniu za nie. Tym samym to ty jesteś winny/a dziecku opiekę i służbę.
  • Odpowiedz
uważasz, że dzieci są cokolwiek winne rodzicom?


@atteint: Wiesz, czasami są.... Kto się zajmie twoją matką kiedy zacznie dostawać demencję, sąsiadka? Przynajmniej możemy ich wysłać do domu opieki i opłacić ich pobyt. Tyle jesteśmy winni conajmniej. Jeśli wychowanie było dobre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zbanowanymirek: może masz jakichś znajomych po większych miastach, chociaż wyjechać na weekend? Jakaś grupką znajomych od Ciebie na wyjazd weekendowy i tam się wyszaleć. Mamie powiedzieć, że to coś związane z nauką.
  • Odpowiedz
@Zbanowanymirek: Dlaczego nie pójdziesz do pracy i sie nie usamodzielnisz? Ja od 19 roku życia się utrzymuję sam, mam 23 lata i grosika złamanego nie wziąłem od rodziców/kogokolwiek przez ostatnie 4 lata (usamodzielniłem się też za swoje btw...)

Wiesz dopóki mieszkasz pod jej dachem i żyjesz za jej, to w sumie nic nie możesz z tym zrobić.

A tak poza tym, to po #!$%@? ci inny kolor włosów? W sensie,
  • Odpowiedz