Wpis z mikrobloga

@mirek_januszy: przyznam, że ostatnio faktycznie zauważam wulgaryzmy wciśnięte na siłę które bardziej żenują niż śmieszą ale z drugiej strony nie jestem wielkim fanem polskiego standupu, nie śledzę na bieżąco, oglądam to na co się natknę w internecie więc nie mam porównania. "Zachodni" stand up bardziej mi leży. Ten nasz ma dalej w sobie taką polską przaśność. Ale zdarzają się dobre występy.
Jednakże, jeżeli kogoś to śmieszy lub śmieszy coś innego to
Sorry, ale komedie z Netflixa i standupy dobrych komików to nie jest "wyrafinowany" humor.


@Hatespinner: a skąd ty wiesz co ja oglądam i co mam na myśli? xD

to jest plebejski humor który śmieszy taki też target.


@Hatespinner: człowiek pracując umysłowo w biurze, ogarniający po pracy jakieś swoje zainteresowania, interesujący się polityką lub innymi tematami wymagającymi myślenia, analizowania, porównywania i innej pracy umysłowej lubi czasem sobie odpalić coś głupiego i
: a skąd ty wiesz co ja oglądam i co mam na myśli? xD


@zmasowanyatak: Ty chyba nie rozumiesz, że odnosiłem się do swojej wypowiedzi, gówno mnie obchodzi co oglądasz.

Tak więc oglądanie prymitywnych skeczy nie wiąże się z byciem prymitywem.


@zmasowanyatak: Oczywiście że się wiąże, tak samo jak picie #!$%@? piwa, whisky wiąże się z #!$%@? gustem, jedzenie #!$%@? jedzenia wiąże się z #!$%@? smakiem, noszenie #!$%@? ciuchów wiąże
Ty chyba nie rozumiesz


@Hatespinner: masz rację, nie zrozumiałem, wybacz

oglądasz kabarety dla plebsu, to jesteś prymitywem, tu nie ma żadnego wytłumaczenia.


@Hatespinner: to żeś podsumował xD prymitywem to może być osoba która ocenia kogoś po tym co ogląda w internecie. Ludzie są bardziej złożeni niż ci się wydaje.
Lotek i cała reszta standuperów jest zabawna pod warunkiem, że oglądasz to wieczorem po naprawdę ciężkim dniu. Wtedy nie wyszukujesz informacji o teorii względności tylko szukasz czegoś takiego jak standup czy filmiki o kotach.
sama koszulka faktycznie cringowa, ale ilekroć ktoś wstawia polski stand up zaraz zlatują się wyrafinowane mirki z kijem w dupie, bo jak to tak, kogoś bawią przekleństwa i ruchanie? No najwidoczniej bawią skoro tyle osób to ogląda i chuk wam do tego xD


@Grzesiek007: oczywiscie, ze kazdy sobie oglada to co chce, ale to nei znaczy, ze nie mozemy rozmawaic o gustach, na tym polega zycie, o gustach sie dyskutuje po
@wfd: Polska scena standupowa ogólnie jest mierna, jakoś tam jeszcze wyróżnia się Pacześ, czy niektóre skecze Gizy, natomiast skecze Lotka, to jest dno dna i jeszcze ten jego piskliwy głos xD