Wpis z mikrobloga

@zmasowanyatak

nie to, że bronię akurat tego gościa czy polskich standupów ale wykopki się kreują na jakichś lepszych o wyrafinowanym poczuciu humoru a wszelkie prymitywne i proste żarty to pożywka dla motłochu xD Ciekaw jestem co więc was śmieszy? Pytanie bez złośliwości, po prostu mnie to ciekawi.


Dokładnie XD wszyscy tacy ą, ę a jak przyjdzie co do czego to nie da się w gorące wejść bo całe #!$%@? big Brotherem XDD
a wszelkie prymitywne i proste żarty to pożywka dla motłochu


@zmasowanyatak: No a tak nie jest? Jak chcesz zobaczyć coś śmiesznego i nie prymitywnego, to odpal sobie dowolny wysoko oceniany serial komediowy z IMDB. The Office, IT Crowd, R&M, standupy Kevin's Harta Jak ktoś chce koniecznie coś w tym stylu. Jest tyle śmiesznych rzeczy że jak kogoś bawi '#!$%@?' w co drugim zdaniu i 'heheh jestem #!$%@? grubasem', to jest prymitywem
@wfd: twój stary to mój kolega gej i jego hot 16 było mocne a z tym cytatem to nie wiem o co kaman. A sam lotek i jego stand up wg. Mnie bardzo dobry.
@Hatespinner: ale jedno nie wyklucza drugiego. Czasem mam ochotę na ultra wyrafinowany humor z podwójnym lub potrójnym dnem a czasami chcę sobie pooglądać grubasa rzucającego #!$%@? ze sceny i nie czuję się w żaden sposób gorszy. Ba, jeden z ulubionych moich występów komediowych to Delirius Eddyiego Murphy który absolutnie nie jest szczytem inteligentnego humoru a mimo to płaczę ze śmiechu jak to oglądam.
@wfd: Ja tam się nie dziwię, że jest w Polsce popularny. Wykorzystuje ułomność społeczeństwa, które wyrosło na kloacznych żartach ze "świata według Bundych", przememione na wykopie i tym podobne. Łatwo zbudował sobie widownie bo jest gruby, więc nie można mu zazdrościć urody, w dodatku z tego co opowiada w wywiadach to jest takim #!$%@? dla znajomych - czyli wszystko to co kształtuje Janusza Polaka.
@zmasowanyatak: wykopki to będą tygodnie miały ubaw z powiadomien mBanku albo jakiejś rozmowy pijanej gimbazy - ja jesio nie.

No ubaw po pachy. To już chyba lepsze poczucie humoru gdy się ktoś z Familiady nabija. No ale wykopki tacy mega alternatywni. Będą się śmiać z wycieraczki do butów na dworcu w Rzeszowie i to jest najwyższy poziom poczucia humoru. Nie to co standup, kabarety czy seriale z comedy central.
@zmasowanyatak mnie nie śmieszy większość polskiej sceny stand up od dłuższego czasu. Kiedyś, był na to pomysł, a teraz większość to wymyślone na siłę historie, tysiące #!$%@?, #!$%@?ów oraz #!$%@?. Jeżeli kogoś bawią same wulgaryzmy, no to sorry ¯_(ツ)_/¯ widocznie skoro jest popyt na takie pajacowanie, to znacznej części widowni to nie przeszkadza
Czasem mam ochotę na ultra wyrafinowany humor z podwójnym lub potrójnym dnem a czasami chcę sobie pooglądać grubasa rzucającego #!$%@? ze sceny i nie czuję się w żaden sposób gorszy


@zmasowanyatak: Sorry, ale komedie z Netflixa i standupy dobrych komików to nie jest "wyrafinowany" humor. Natomiast #!$%@? i żarty "chłop się za babę przebrał" to jest plebejski humor który śmieszy taki też target.