Wpis z mikrobloga

@zmasowanyatak: wykopków nie śmieszy standup ale śmieszy jak gdzieś się pojawi liczba 2137. Beka w #!$%@? wtedy jest. Albo memy na poziomie ameby. Albo patostremy. A standup ma #!$%@? bawić bez udziału mózgu, ma być lekkie i przyjemne. Chcecie humor dla „ambitnych” to se poniedzielskiego włączcie.
  • Odpowiedz
Kto nie zrywał boków na RAW Ediego Murphy z 1987 roku, ten nie wie co to jest stand up, a tym bardziej nie wie na czym polega prawdziwa wolność słowa. Za to co wyprawiał Edie wtedy w USA, w Polsce (nawet teraz) spalili by go na stosie. I najważniejsze... w 1987+, taki np. Edie czy Richard Pryor bili na pysk każdy polski i nie tylko obecny stand up. Każdy stara się choć
  • Odpowiedz
Typowa Polska XD MNIE TO NIE BAWI, WIĘC NIKOGO NIE POWINNO I KAŻDY KTO SIĘ Z TEGO ŚMIEJE JEST IDIOTĄ ! Dla mnie gość może włożyć koszulkę z napisem „Wujek mi wkładał palce w dupe na mojej osiemnastce” i miałbym to gdzieś. Koleś sobie zarabia forsę, na jego występach nie brakuje widzów, więc widocznie komuś się to podoba i tyle XD
  • Odpowiedz