Wpis z mikrobloga

@GruncleStan: Wystarczy łac olej z książki i zmienić częściej jak palujesz auto. Tylko gdzie palujesz? Spod świateł z innym civiciem? xD to se daj siana, ehh ci fanatycy i ich projekty szalone!
  • Odpowiedz
@pawel86: z drugiej strony tez jest omnomnom, ale będzie zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@idzpanwuj: tak, jak już sie dorobilem boxera z 2011 roku to pojechalem na pierwszy szrot za zgorzelcem i wracam do kraju
  • Odpowiedz
@mebel też miałem takie marzenie, spełniłem je dwa lata temu - 2.5T wrx sti.. Marzenia się rozdupczyly o plastik z butelek na desce, tanią szmate na fotelu i koncept wkladanaia co rusz 10k w samochód bo ta a tamto.. "stary to jest standard, trzeba to zrobić". Ganiana po mieście piła jak smok 20l na 100km a raz na pętli Beskidzkiej: bielsko, Wisła, Szczyrk, Bielsko oczywiście przes salmopol to 25 wydoiła.. Samochód super
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34 jakieś 12kkm temu wlałem z moją Lagune Elfa i patrzę na bagnecie a on dalej lekko brązowy, no taki jak się go wlewa, czyli dobry :)
  • Odpowiedz
@mebel: ja myślałem, że wymarzone Subaru to takie ze złotymi felgami, ale ten poszedł dalej i wziął złotą lawetę :D Masz rozmach! :D

  • Odpowiedz
#!$%@? se ktoś kupił 10 letnie auto, które Niemiec miał w dupie bo miało jeździć. U nas jest korekta, detaiking, fanatyzm oleju,


@endryoou: a potem zaczyna lecieć bo zamiast minerala który zatyka dziury leją uber olej moto gp tytanowy do silników 90k rpm 1000km+ i paliwo 98 verva które ma wincyj oktan no to oczywiste że lepsze sportowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

śmieją się z włochów i
  • Odpowiedz
@Pitaq to nie jest takie jednoznaczne. Jeśli wlałeś SXR to jest to całkiem spoko olej. Tańczyć zamiennikiem jest Total 9000 5W40 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdrawiam z Laguny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz