Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: A nie wiem w czym widzicie problem. Jest zarządca, teraz wszystko odbywa się przez internet, można wysyłać uchwały, które później online są przegłosowywane. Jest fundusz remontowy, jeśli coś trzeba robić jest to zgłaszane, jest głosowanie etc. Typowa demokracja i raczej każdemu zależy na tym, żeby było to dobrze zarządzane. Tym, którzy tam mieszkają żeby mieszkało się dobrze, a tym, którzy mają airbnb żeby za kilka lat mogli to dobrze sprzedać.
@psylo: >
Na nowych z reguły nie ma takich problemów, bo mieszkają tam głównie ludzie, którzy ciężko pracują na swoje lokum

Na nowych osiedlach patologię zastąpił najem krótkoterminowy lokali. Jest to o tyle gorsza opcja, że z patologicznym sąsiadem można jeszcze coś zdziałać, przy Airbnb najemcy z nikim się nie liczą.
@AlfredoDiStefano kiedyś jak szukałem mieszkania to zaczęły mi się wyświetlacz reklamy, chyba właśnie z tego bloku. Tam jeszcze będzie wieża z apartamentami na całe piętro, bodaj 20-kilka milionów PLN sztuka, kilkaset metrów XD