Wpis z mikrobloga

Jak jesteś w beznadziejnej sytuacji to i godzinę w jedną stronę będziesz jeździć, byle zarovix więcej.


@Shatter: trzeba jeszcze najpierw ruszyć dupę
a narzekać jest znacznie łatwiej więc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PolskaPrawica: lmao to co, jak ja potrafiłem ogarnąć życie to mam teraz pracować na dziada któremu się nie chce? Tylko dlatego że jestem młody i nie mam dzieci to już jest ok jak #!$%@? u Janusza i wydaje większość wypłaty na wynajem i dojazdy i żre gruz z zerowa perspektywa na posiadanie własnego mieszkania kiedykolwiek oraz posiadanie finansów na odpowiedzialne spłodzenie potomstwa?
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: Straszne #!$%@?.

Ale niestety, takich ludzi jest faktycznie sporo i dlatego PiS wygrywa. Bo mówi im to, co chcą usłyszeć - że to nie ich wina, tylko systemu i złodziei liberałów. No i dają im kasę do ręki. Nie da się wygrać wyborów, dokąd się takich ludzi #!$%@? z góry na dół i nie będzie się dało, dokąd się im nie da realnej alternatywy i nie wytłumaczy, dlaczego sposób, w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@PolskaPrawica:

sorry, ale znaczna większość nierówności społecznych na wolnym rynku nie wynika w różnicy w wysiłku różnych ludzi.


To że płaca ma wynikać bezpośrednio z WYSIŁKU włożonego w pracę, to może napisać tylko ktoś o ograniczonych możliwościach poznawczych XD
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica w sumie to ciekawe ze na wykopie jest dużo szeroko pojętych lewicowców, socjaldemokratów, neuropy która ciagle gada o wyrównywaniu szans kobiet, mniejszości, uchodźców, ale nigdy nie pochyla się nad wyzyskiwanymi robotnikami, niebieskimi kołnierzykami, ofiarami transformacji. Oni zawsze są sobie winni. Jeśli lewica o nich zapomniała to kto o nich ma pamiętać? Potem ludzie się dziwią ze inni głosują na PiS, konfederacje, jak takim ludziom dosłownie ich partie polityczne nie maja NIC
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
pale też 2 paczki fajek dziennie i codziennie kupuje 2 piwa, mam cyfre plus i duży telewizor ale nie stać mnie na wyjazd :)

@panArchitekt: no ja już widzę jak w pracy na czarno na wschodzie Polski w okolicznej śmieciarni człowiek może sobie pozwolić na tego typu przyjemności.

@PolskaPrawica: Ty chyba realiów nie znasz mordko
  • Odpowiedz
  • 15
@PolskaPrawica zacznijmy do tego że ktoś taki nie powinien mieć dzieci skoro go nawet na auto nie stać. Co jak coś się stanie i trzeba będzie z tego #!$%@? pojechać do lekarza?
  • Odpowiedz
pale też 2 paczki fajek dziennie i codziennie kupuje 2 piwa,


@panArchitekt: Dla mnie to zawsze była jedna z największych zagadek ludzkiej cywilizacji, większa niż tajemniczy upadek starożytnego Mohendżo-Daro. Ludzie wiecznie jęczący że nie mają pieniędzy, że brak na to, na tamto, w domu widać że brak nawet groszowych inwestycji w wymianę podstawowych rzeczy: na stole leży starty, wyblakły obrus, na kuchence gazowej odrapany, pordzewiały czajnik. Już o minimalnym remoncie nie
  • Odpowiedz