Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PolskaPrawica: według Konfederacji taki człowiek to nierób, debil i śmieć i powinien zdychać z głodu xd

@BrakPomysluNaNick: jak jest nierobem to tak a jak ciężko #!$%@? to myślę że zdjęcie podatków by mu dużo więcej dało niż działanie na zasadzie masz tu 500 zł i #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PolskaPrawica: widzę takie rzeczy to trochę szlag mnie trafia. xD
Sam dorosłe życie zacząłem od pożyczki na samochód żeby mieć czym do pracy jeździć bo w promieniu 25 km od mojej rodzinnej miejscowości nie ma praktycznie NIC. Po drugiej wypłacie się ucieszyłem że mnie stać na studia zaoczne. Wciąż gardzę pisowskim socjalem.
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: Dla chcącego nic trudnego. Pożyczyć trochę grosza, jeśli z pracy nie można tego osiągnąć i pojechać na sezonowe prace za granicę. Poszukać dobrej pracy na stałe za granicą i żyć, a nie tu być sługą za 500zł.
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: Tego posta można rozwiązać jednym założeniem - uzależnieniem pobierania socjali od posiadania stałej, legalnej pracy. Nie zasiłku, nie walenia na czarno, ani bycia na bezrobociu.

Tylko tyle i jak widać aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: przed chwilą twierdziłeś że można zrobić easy kurs zawodowy i zarabiać średnia, a potem mkowisz o pracy za 2-2,2 netto


@Shatter: Na szybko przejrzałem twoje wpisy i dalej nie ma sensu dyskutować ale rozumiem dlaczego osobiście cie to tak uderzyło o tych robakach nierobach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: mozesz tez zrobic uprawnienia sepowskie i pracowac jako elektryk...

kurs do 1kV E i D to jakies 300pln xD nawet skladajac rozdzielnice wyciagniesz 3-4k netto a kladac kable i puszki na budowach 4k+ xD srednio ogarnieta malpa cos takiego by potrafila robic xD

@Voxen: Dej spokój
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: Prawda jest taka, że dopóki ludzie, którzy mają... powiedzmy "szersze perspektywy" nie zrozumieją, że takie osoby jak na obrazku są całkiem sporym odsetkiem społeczeństwa i też chcą godnie żyć, dopóty te właśnie osoby będą skutecznie ciągnąć w dół resztę wybierając w wyborach tych, którzy dadzą pieniądze.
  • Odpowiedz
@losowynick13: Perspektyw się można nauczyć. Jeśli siedzisz i płaczesz nie dojdziesz za daleko. Do czasu aż ludzie nie naucza się że największa wartość jest w myśleniu nie ciężkiej pracy to będą tak gadać. Mogą sobie zbudować komunizm z 500 plus, co nie zmieni faktu że ich wartość nabywcza jeszcze spadnie i nie trzeba będzie outsourcu w Azji szukać. Mądrzy i tak zarobią więc najlepiej olać politykę i robić swoje.
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach:Niby tak, ale nie do końca. Robię swoje i jakoś specjalnie nie narzekam, ale i tak chciałbym zmian w społeczeństwie.
Co do samego "perspektyw można się nauczyć", to pewnie, ale niektórzy tego nie robią, a nie robiąc tego w jakiś sposób ograniczają innych. Więc chyba "pomoc' byłaby na miejscu
  • Odpowiedz