Wpis z mikrobloga

brakuje fachowców niskiego szczebla typu glazurnicy/stolarze/zbrojarze


@guardofnothingness: Nie wiem dlaczego uważasz że to są fachowcy niskiego szczebla. Żeby być dobrym glazurnikiem który zarobi przyzwoity hajs też trzeba coś mieć w głowie. Byle Wiesiek spod sklepu może robotnikowi wykwalifikowanemu co najwyżej narzędzia podawać.
  • Odpowiedz
Jest patologią bo nie umie się przeprowadzić do dużego miasta. Albo co najmniej kupić samochód i dojezdzać do pracy do najbliższego miasta.


@Drakii: wiesz ile kosztuje samochód, nawet używany?

Also, czy naprawdę świat musi polegać na tym, że jak nie przeprowadzasz się do dużego miasta to jesteś skazany na brak jakiejkolwiek perspektywy?
  • Odpowiedz
wiesz ile kosztuje samochód, nawet używany?


Wiem kilka tysięcy max

Also, czy naprawdę świat musi polegać na tym, że jak nie przeprowadzasz się do dużego miasta to jesteś skazany na brak jakiejkolwiek perspektywy?


@alex-fortune: Tak, ja nie mam zamiaru płacić na wsioków.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: > według Konfederacji taki człowiek to nierób, debil i śmieć i powinien zdychać z głodu xd
no nie według konfederacji to ciężko pracujący człowiek, który jest mocno związany z państwem i od niego uzależniony materialnie, To dzięki układom w głównej mierze są miejscowe monopole
dzięki temu że dostaje 500 plus płaci więcej w sklepie a bilet na autobus jest droższy, ale nie może się z tego wybić.
w polsce Socjalizm
  • Odpowiedz