Wpis z mikrobloga

@vegetassj1: rzeczywista wartość to taka, którą jest w stanie zapłacić kupujący, a zależy w przypadku accorda od głównie trzech rzeczy: wersji silnika i wyposażenia, stanu podłogi, pochodzenia. Importy są nieznacznie tańsze, ale w wersjach 2.4 99% to klepane gnioty. Sprawdziłem w samym auto dna około 15 sztuk, obejrzałem kilka, każdy po większych bądź mniejszych przygodach (przy czym mniejsza to kwoty 5k € np w niemczech). Z kolei te bez przygód
  • Odpowiedz
@papaj_21_37 Kupiles dziad ubezpieczenie w link4. Pamietaj, ze oni wyplaca ewentualne odszkodowanie z duzo nizsza wartoscia. Wyplacone odszkodowania tez obnizaja wartosc auta Przyklad: Auto ubezpieczone na 40 000 zl Wyplacone odszkodowanie 5000 zl( takie polisy wycenia rzeczoznawca z potraceniem o zuzycie elementow) Ukradli auto po pol roku- rynkowa wartosc 35 000 zl-otrzymujesz 30 000 zl Takie auto mozesz ubezpieczyc w pelnym AC ze stala suma ubezpieczenia( do tego nieredukcyjna) Wartosc auta
  • Odpowiedz
@Tondi_88: nie wiem do czego się odnosisz ale jak do brania oleju to tfsi jako nowy oleju nie bierze a hondowskie wynalazki już tak bo tak są projektowane, co innego że tfsi szybko zużyje pierścienie a w hondzie wystarczy płukanka jak się już zapiekają.
  • Odpowiedz
@aarahon: mam 4 hondę - do żadnej oleju nie dolewałem( ͡° ͜ʖ ͡°) Civic 1.8 i 1.4, Accord 2.0
Żadnych niemieckich czy francuskich wynalazków( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@aarahon: w każdym samochodzie sporadycznie sprawdzam stany płynów czy ciśnienie w oponach.
Accord ponad 200k Civic 160k nastukane i zero dolewek czy innych problemów o których tu piszecie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz