Wpis z mikrobloga

@bober234: na allegro wejdź. Wpisz Honda Accord części samochodowe. Sortuj według najnowszych ogłoszeń. W Słupcy są nowe ogłoszenia z częściami na tle zielonego trawika. Idealna droga z Łodzi autostradą A2 żeby się ewakuować.
  • Odpowiedz
Kochani bardzo proszę o wyplusowanie. Tak wiem że szanse małe na znalezienie. Dziś w nocy w Łodzi baluty na ulicy Wici 40 ukradli mojemu przyjacielowi samochód honda taka jak na zdjęciu. Bardzo proszę o plusa #lodz #motoryzacja #zlodzieje #honda #pomocy


@bober234: Jakaś szajka musi tam chyba grasować, bo ostatnio jakiemuś mirkowi zwinęli auto w okolicach skrzyżowania Rojna/Rydzowa ( ͡°
  • Odpowiedz
Znajomemu chcieli ukraść taką samą. Niestety fartem nie fartem udało im się wejść do środka, połamać plastiki (szukali immobilaizera), podnieść wykładzinę i oderwać podsufitkę. Problem był gdzie indziej - auto miało rozładowane aku, bo kumpel zostawił je 2 dni wczesniej na światłach xD
  • Odpowiedz
@vegetassj1: nie kupisz AC na rzeczywista wartość Accorda, od VII w górę zaniżają, bo "mają w systemie inne ceny transakcyjne", jeszcze jak masz przebieg wysoki (w 2.4 to nie dziwne) to już w ogóle można pomarzyć. Ja i tak mam na 85% tego co byłbym w stanie go sprzedać.
  • Odpowiedz