Wpis z mikrobloga

ty za to szczekasz w imieniu chińczyków i robienie laski chińczykom ci w ogolę nie przeszkadza. mam wrażenie, ze ten żart o znaczeniu czerwonej barwy na naszej fladze to nie do końca żart bo zamiłowanie do komunizmu w polakach jest mocne. zgadzam się z tobą, że nie ma dobrych i złych jednak to amerykanie sam nam bliżsi kulturowo aniżeli chińczycy


@pierwszy_w_tyl: No tak się składa że to nie ja tutaj oskarżam
@venividi: chiny to kraj komunistyczny i nie mam zamiaru w ogóle ich popierać. świat za długo liczył na to, że chiny się zdemokratyzują niestety to nie wypaliło więc jestem za tym żeby ich banować gdzie się da. jeżeli jesteś innego zdania ok ale musisz zrozumieć, że postępowanie ugodowe i ustępstwa prowadzą tylko i wyłącznie do umocnienia pozycji komunistycznych chin.
chiny to kraj komunistyczny i nie mam zamiaru w ogóle ich popierać.


@pierwszy_w_tyl: Komunis w smartfonach!!! Dlatego popieram USA które może i mnie trzyma za ryj, ale przynajmniej nie muszę wybierać komunistycznego smartfona (którego i tak bym nie wybrał), a w przyszłości innych technologii. Dziękuję Pan Trump!

Typowo brainletowe myślenie dążące do podziałów. Zamiast działać razem i tworzyć coraz lepszą technologię, która w konsekwencji ma słuzyć wszystkim, lepiej dać jednej stronie
Pobierz venividi - > chiny to kraj komunistyczny i nie mam zamiaru w ogóle ich popierać.

@...
źródło: comment_1596373329wweRpFrxJ5L5nYyDbJ4jHW.jpg
@venividi: USA Cię trzyma za ryj? O czym ty w ogóle #!$%@?? Piszesz tu jakieś wywody choćbyś był ekspertem od geopolityki a nie wiesz kompletnie nic na żaden temat. Chiny to zbrodniczy reżim rządzony przez grupkę gangsterów który represjonuje miliony chrześcijan, muzułmanów, wyznawców falun gong, Tybetańczyków i właściwie każdą mniejszość etniczną - Huawei to ich projekt wojskowy i trzeba być zwykłym pożytecznym idiotą żeby w ogóle porównywać go do normalnych firm
Chiny to zbrodniczy reżim rządzony przez grupkę gangsterów który represjonuje miliony chrześcijan, muzułmanów, wyznawców falun gong, Tybetańczyków i właściwie każdą mniejszość etniczną - Huawei to ich projekt wojskowy i trzeba być zwykłym pożytecznym idiotą żeby w ogóle porównywać go do normalnych firm w cywilizowanym wolnym świecie.


@fastmotion: O #!$%@? jakie #urojeniaprawakoidalne

Odstaw wykop, idź na spacer a najlepiej do psychologa.

Ciekawe czy w 1938 też były takie matoły które pisały "a