Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...
źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg
  • 323
@yeron:

no dla mnie to on się zachowuje jak debil, a nie jak działacz, który jest jest reprezentatywny czy to dla lewicowa czy to dla prawicy.

Dla mnie też. Tyle że „linia obrony” nie idzie (słuszną) drogą, że, jak pisałem, „W Warszawie żyje 1 790 658 ludzi. Jeśli 5% z nich (a na pewno więcej) silnie identyfikuje się z grupami LGBT, a choć jeden promil to idioci (co też
Tłumaczenie że tamten pajac który na balkonie nie utożsamia się ze środowiskiem LGBT bo kolory na tęczowej fladze się nie zgadzają, to #!$%@? taki fikolek, jak gdyby ktoś wciskał że słynne urodziny Adolfa Hitlera nimi nie były, bo pryncypalki miały inny kąt nachylenia niż swastyka, a kolor czekolady nie odpowiadał kolorowi swastyki w standardzie RGB XD


@p0lybius: nawet przygotowałem poradnik w tej sprawie xd https://www.wykop.pl/wpis/51130641/drodzy-lewicowcy-przygotowalem-dla-was-poradnik-na/