Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...

źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg

Pobierz
  • 323
+ Te kraje, które są przez tradycjonalistów wskazywane jako symbol zgorszenia pod względem edukacji seksualnej (głównie Szwecja- to jest wasz największy straszak) są na samym dole w statystykach nastoletnich ciąż. W Wielkiej Brytanii edukacja seksualna będzie obowiązkowa od 2020, wcześniej rodzice mogli dowolnie wypisywać z niej dzieci, więc o czym mowa xD

https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/jak-wiele-nastolatek-zachodzi-w-ciaze-sprawdzamy-slowa-rzecznika-praw-dziecka,947179.html
@R187: > maczeta858 4 dni temu0

@R187: taa to tak samo jakby tłumaczyc ze swastyka nie obrocona o 45 stopni nie ma nic wspolnego z nazizmem. Lewackie oszołomy, tfu!


odpowiedz ulubiony zgłoś udostępnij


engineer 4 dni temu via Wykop Mobilny (Android)0

@Catit: wytłumacz mi proszę jak wygląda ta walka o równe prawa? Czy tak jak walczyły kobiety w ubiegłym wieku? Czy może jak wypyszczenie klaunów niespełna rozumu z cyrku
Napisałaś "przygotowałem" więc pewnie jesteś kobietą?


@brutus82: Że co? xD Jeśli jesteś ruskim trollem to informuję, że końcówka -em jest męska, a -am żeńska w języku polskim.