Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...

źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg

Pobierz
  • 323
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@R187: o czym Ty piszesz i po co mnie tu wołasz? Nikt, a już na pewno nie ja, nie ma nic do osób homoseksualnych. Każdy ma prawo do szczęścia w takiej formie jaka mu odpowiada, a polityka nie powinna mu wchodzić z butami w to wszystko.
Cały ten ruch LGBTQ to nic innego jak socjotechnika. Celowe szukanie dziury w całym, poróżnienie ludzi i stworzenie kolejnej podgrupy, która będzie odwracać uwagę
  • Odpowiedz
o czym Ty piszesz i po co mnie tu wołasz?

Poza tym. Nie jestem konserwatystą, więc nie szufladkuj mnie za to, że staram się kierować logikom w swojej ocenie rzeczywistości.


@engineer: Wołam wszystkich, którzy wykopali. Na pewno część wykopała nie dlatego, że "prowokator z LGBT", tylko bo w ogóle "prowokator", ale nie da się odsiać tego bo nie czytam w myślach.
  • Odpowiedz
@R187: po co mnie wołasz typie? Wali mnie Twoje zdanie, typ ewidentnie leciał w #!$%@? i chciał #!$%@?ć ludzi. Dlatego poleciał wykop. A czy jest z lgbtqwerty+-@ czy lewackim trollem to mnie to #!$%@?. A reporcik masz za bezpodstawne wołanie :d
  • Odpowiedz
nie wołaj mnie i nie nazywaj prawakiem cymbale


@Hershel: Tylko poradnik z rozpoznawaniem kolorów jest dla prawaków, ale wołam wszystkich wykopujących nie nazywając ich prawakami, a po prostu w celach informacyjnych.
  • Odpowiedz
@R187: ano nie ma, ale są silne przesłanki — wygląda i zachowuje się, jakby był. To że flaga nie taka, jest oczywistym faktem, ale to, z jakiego to jest powodu, jest już kwestią interpretacji — prawdopodobna wersja jest taka, że się pomylił i faktycznie chciał wywiesić flagę LGBT, ale nie zauważył (bo może nie miał drugiej do porównania w sklepie jak był i kupował, może go sprzedawca w błąd wprowadził,
  • Odpowiedz
@R187: Dzbanów szukaj w swoim środowisku, na pewno łatwo znajdziesz. Najpierw oburzenie, że jak to weszli i kazali zdjąć flagę LGBT, gdzie tolerancja, jakim prawem, a później to nie flaga LGBT, bo wiecie kolory, bo się okazało że jakiś debil ja wywiesił.
Tfu.
  • Odpowiedz