Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...

źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg

Pobierz
  • 323
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam wszystkich dzbanów, którzy wykopali tamto zmanipulowane znalezisko


@R187: To przestań wołać, bo doskonale wiadomo jakie intencje miał ten debil i co miała reprezentować jego 'flaga'.
  • Odpowiedz
Z-----e coś te kolory, z każdej strony. Kiedyś to było biało niebieski, żółto czerwony, żółto niebieski ale te są jekies nie teges.
  • Odpowiedz
@R187: Oj sorry, pomyliłem się. Jeden kolor się zamienił miejscami więc to pewnie flaga ONR, co nie?

Koleś, jeżeli patrzysz na sprawę przez pryzmat mikroskopijnych szczegółów, a nie całościowego kontekstu, to daruj sobie, bo to jest żałosne. Co chcesz w ten sposób udowodnić? Tak o sobie pajac wywiesił przypadkowy kolorowy parawan, aby wrobić LGBT tak?
  • Odpowiedz
@R187 Drogi Er sto osiemdziesiąt siedem.

Nie musisz bronić każdego debila z lewej strony by twierdzić że LGBT zasługują na równe traktowanie. Debilizm nie wyklucza i debile trafiać się będą również w twoim obozie światopoglądowym. Robienie takich fikołków intelektualnych które robisz tutaj przypomina mi stare dobre czasy gdy kuce tłumaczyły co prorok Korwin miał na myśli.

Z wyrazami szacunku.
  • Odpowiedz
  • 1
@R187 jeśli pan reprezentuje LGBT przez to że ma kolorową flagę to oczywiście również reprezentuje McDonald's bo ma to na polarze i wszyscy co jedzą/jedli w maku go wspierają ma się rozumieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@R187 Jasne, może to być prowokator. Może też być debil z lewej strony.

Uczciwej jednakże jest domniemywać że idiota z lewej. Doszukiwanie się wszędzie prowokatorów nie jest zdrowe.
  • Odpowiedz