Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...

źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg

Pobierz
  • 323
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erkav: Nie całkiem ręcznie, Notepad++ ma bardzo fajne opcje edytowania tekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem tylko kopiuj-wklej.
  • Odpowiedz
Nie, dla mnie zachowuje się jak idiota.


Napisałeś, że zachowuje się jak aktywista lgbt.

Dlaczego z góry oskarżasz LGBT, kiedy tam nawet nie było symbolu LGBT?

ano nie ma, ale są silne przesłanki — wygląda i zachowuje się, jakby był
  • Odpowiedz
Cały ten ruch LGBTQ to nic innego jak socjotechnika. Celowe szukanie dziury w całym, poróżnienie ludzi i stworzenie kolejnej podgrupy, która będzie odwracać uwagę od spraw ważnych.


@engineer: Źle to rozumiesz. To konserwatyści używają tego tematu do opróżnienia społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@R187: O ile zakład, ze sam prowokator nie wiedział z jakich kolorów składa się flaga LGBT, tak jak większość ludzi? Czy jeśli pokazuje taniec godowy podczas takiego wydarzenia historycznego, a obok niego powiewa tęcza, to usunięcie jednego kolorku cokolwiek zmienia? Tak samo można przecież zmienić logo jakiejś firmy o jedną kreskę i powiedzieć, że przecież nic się nie stało, bo jestem nietykalny.
  • Odpowiedz
@KrosseQ: Nie tylko była inna liczba kolorów ale jeszcze w złej kolejności, więc nawet usunięcie jednego by nie zrobiło z tego flagi LGBT.
  • Odpowiedz