Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...

źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg

Pobierz
  • 323
No właśnie o to chodzi, że ta osoba nie ma flagi LGBT więc dlaczego nazywać ją LGBT?


@R187: to jaką, Twoim zdaniem, chciała mieć flagę? Jaka jest intencja tej osoby, tak jak Ty to interpretujesz? Jakie masz za tym przesłanki i czy faktycznie są lepsze od „to LGBT, tylko flagi nie ogarnął” (bo na przykład w sklepie nie mieli dokładnie takiej, albo on się nie rozeznał, albo dziesiątki innych powodów ku
@Althorion: no dla mnie to on się zachowuje jak debil, a nie jak działacz, który jest jest reprezentatywny czy to dla lewicowa czy to dla prawicy. Do tego używa parawanu w złych kolorach zamiast flagi środowisk LGBT.

Dla ciebie zachowuje się jak działacz lewicowy/lgbt, do tego jest kolorowa szmata, więc potwierdzonko.

wygląda i zachowuje się, jakby był.


Po namyślę, więcej widziałem prawicowców na różnych manifestacjach wykonujących obsceniczne ruchy niż lewicowców. Myślę,