Wpis z mikrobloga

Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, może teraz przestaniecie robić powiązania pomiędzy jakimś przypadkowym prowokatorem a LGBT.

Chociaż kogo ja oszukuję, rozróżnianie flagi z 7 kolorami od tej z 6 kolorami dla prawaków jest dostępne tylko, kiedy ktoś pokazuje 7 kolorowe flagi na chrześcijańskich obrazach, wtedy już każdy prawak doskonale wie, że to zupełnie inny symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pasuje do narracji, że wczoraj podczas prowokacji w Warszawie to na pewno była flaga LGBT, to wtedy możliwość liczenia do 7 i rozpoznawania kolejności magicznie zanika.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #lgbt #neuropa #konfederacja #4konserwy oraz #bekazlewactwa tylko po to, aby grupa docelowa zobaczyła ¯\_(ツ)_/¯
R187 - Drodzy konserwatyści, przygotowałem wam poradnik na rozpoznawanie symboli, moż...

źródło: comment_1596353912sUw6cLHolB3UFggjNNbKfl.jpg

Pobierz
  • 323
  • Odpowiedz
@R187: skoro już wołasz z takimi pierdołami, że to niby zupełnie inna flaga, to rozumiem, że środowiska lgbt potępiają i odcinają się od tej obrzydliwiej prowokacji. poproszę o linki do oświadczeń.
  • Odpowiedz
@R187: powiem, że #!$%@? mnie boli czy lpg czy nie ale to była prowokacja możliwe,że mająca na celu właśnie #!$%@? ludzi na lpg, nie mnie oceniać, gość zachowywał się jak idiota to jest fakt.
  • Odpowiedz
@R187: Sami się nie łapiecie już w tym co robicie :-). Pewnie chinol się na alliexpres walnął i taki efekt. Odpustowa flaga jak byla tak jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@R187: tak tak, zawsze tak samo, to nie był prawdziwy socjalizm a to nie była prawdziwa flaga. Tylko tort dla Hitlera był prawdziwy. Zresztą może to ten co nie ukrywa literki P jak reszta ma w zwyczaju ( ͡ ͜ʖ ͡)
Prowokacja udana, flaga była i wszyscy wiedzą o co chodzi ale jak komuś się nie podoba to przecież to nikt od nas bo kolory nie
  • Odpowiedz
sam żeś dzban, jak nie była to prowokacja to co to było? co mnie jakaś flaga obchodzi


@dark_passenger: To była prowokacja, ale nie ma dowodów, że ze strony LGBT.
  • Odpowiedz
@R187: szczerze? Skrajne osoby z dwóch stron są tak samo głupie i wyrządzają krzywdę tym, którzy są po środku. Odnośnie manipulacji... Wczoraj wrzucono filmik jak "LGBT" atakuje samochód ten od aborcji czy czegoś tam(mniejsza). I oglądałem go z 10 razy. Dla mnie to była prowokacja patrząc jak zachowuje się pasażer, jak reaguje na wydarzenia i na czym się skupia.
  • Odpowiedz
@yeron: a co byś chciał lepiej ze zdjęcia odczytać? Jak już pisałem R187 — jak masz coś lepszego, to dawaj. Jeśli faktycznie jest to człowiek znany z organizacji konserwatywnych albo innych anty-LGBT, to to jest bardzo solidna przesłanka, że faktycznie doszło do manipulacji. Ale jak masz zdjęcie z człowiekiem wywieszającym tęczową flagę, to jest znacznie bardziej prawdopodobne, że to miała być flaga LGBT, tylko wywieszającemu nie wyszło, niż że to miało
  • Odpowiedz
@R187
Gówno mnie obchodzą kolory waszej flagi. Widzę lgbt plujące na obchody ważnego dla mnie wydarzenia w którym zginęło tak wieku ludzi to jak zwykle wykopuję żeby wszyscy widzeli #!$%@? lgbt.
  • Odpowiedz