Wpis z mikrobloga

@lekkonieobecny: Jeszcze wojowniczka, jest też specjalistką od sztuk walki, wtedy żyła serialem o wojowniczej lasce i takie kwiatki sypała:
"Jak wspomniałam, nie wyłapałam, ponieważ umiem unikać. Mało tego, atakuje też nogami. Także przypadkowy facet, a nawet dwóch czy trzech nie jest dla mnie wyzwaniem. W zwarciu pewnie tak, nie na dystans ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
"Wyjaśnię. Uderzenie w krtań lub nos to akurat nasadą dłoni, przepona, jajecznica,
@genesis2303: oczywiście można, ale jakby się komuś chciało przyjrzeć profilom dokładniej zamiast stosować rozumowanie "podobna nazwa konta + kobieta + lewicowe poglądy = ta sama osoba", to łatwo zauważyć, że to po prostu inne osoby
@genesis2303: zwyczajnie inne zajęcie, inne zainteresowania, Xanthia robiła coś w muzealnictwie/archeologii, xandra coś w grafice komputerowej, jest pewnie sporo innych rzeczy, ale mi się nie chciało w ten temat jakoś strasznie zgłebiać, wystarczy zobaczyć kilka wpisów, żeby wiedzieć, że to inne osoby, ale wykopowe Szerloki wiedzą lepiej, bo jak oba nicki są na x to na bank ta sama osoba :D
@Magnolia-Fan: raczej jak wypowiedzi podejrzenie podobne, to duża szansa że to ta sama osoba, bo zawsze wracają. Sam ze dwa razy się spierałem z xandrą i do złudzenia przypominała xanthie, oczywiście zaprzecza, że to jej poprzednie konto, ale jednocześnie broni takiego contentu jak cytowałem. Czy to tak na 100% ta sama osoba? Nie wiem, ale pisze jak ta sama osoba ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrmydlo: Lutownica do lutowania stopami galu, nagrzewa się do 40*C. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak w ogóle to powinna po prostu napisać "takie trzymanie wydłużonych przedmiotów jest intuicyjne" - przy tym samym błędzie położenia kątowego/tych samych drganiach dłoni końcówka przedmiotu będzie dalej przesunięta od położenia docelowego/będzie bardziej się przemieszczać, jeśli chwyt (a zarazem oś obrotu) będzie bardziej oddalony od końcówki.