Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OCIEBATON: czekasz aż on otworzy ci drzwi? Udajesz, że nie widzisz rachunku w restauracji i czekasz na jego ruch? Wyżywasz się na innych, a potem głupio tłumaczysz, że to przez okres?
Twoje pieniądze są twoje, jego pieniądze są wasze? On wszystko MUSI, ty co najwyżej możesz leżeć i pachnieć? Uniemożliwiasz mu widzenie się z dziećmi i wiesz, że w sądzie jesteś na wygranej pozycji, chociaż jesteś c-----ą matką?
Tak wygląda
  • Odpowiedz
@captyn: @Quimeen: @panna_aparatka: Jakby się mnie ktoś zapytał czemu nie mam brody skoro kobiety lubia brody to bym po prostu odpowiedział ze nie rośnie mi jakaś zajebista i bez mi wygodniej, normalne pytanie, faceci chcą się podobać kobietom i odwrotnie, ale oczywiście baby którym się nudzi w życiu i nie maja prawdziwych problemów musza o wszystko mieć ból d--y z wszystkiego robić drame wszędzie widziec seksizm
  • Odpowiedz
@panna_aparatka: Jestes przewrazliwiona. Mi to nie przeszkadza, po prostu olewam. Nie mozemy dopuscic do tego aby ludzie bali sie do siebie odezwac. Juz teraz swiat jest p------y i niektorym przeszkadza wszystko.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: 1. "Dlaczego ścięłaś włosy?" - zupełnie normalny tekst, długie włosy są ładne i niejednego faceta też w życiu zapytałam, czemu ściął włosy, bo w dłuższych mi się bardziej podobał. Jak dwadzieścia lat temu ostatnio ścięłam włosy, to później sama sobie zresztą zadawałam pytanie, dlaczego. Nie seksizm, chyba że uznać za taki również "Dlaczego zgoliłeś brodę?" i każdą podobną uwagę. Wtf, mamy prawo do własnych opinii na temat wyglądu innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ActiveekHere: Oczywiście, że można to olać, ale lepiej żeby nikt nie musiał wysłuchiwać takich pierdół. Niech się niektórzy nauczą żeby swoje opinie zachować dla siebie, a nie p-----------ć się i sprawiać ludziom przykrość ¯\_(ツ)_/¯

Lub jeszcze gorzej jeśli ktoś próbuje cię wartościować przez to jak wyglądasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@uczalka:
W punkcie 1 nie chodzi o pytanie dlaczego ścięłaś włosy tylko o ten dodatek "facetom bardziej podobają się długie" - co to kogo obchodzi co się innym podoba?

Generalnie wszystkie te punkty to w----------e się w cudze życie i mało kto lubi takiego p---------a słuchać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vicuna: to rozumiem że mężczyzna nie może wyrazić opinii? "ładniej ci bylo w długich" to jest seksizm? Mam się pozbyć swojego gustu? XD

@OCIEBATON: ziomeczku to działa tak że jak mówisz ładnie ci w tych włosach to laska szczęśliwa i w ogóle ładny komplement a jak mówisz że ładniej tobie w długich włosach to ty k---o faszystowska jak śmiesz xd
  • Odpowiedz
W punkcie 1 nie chodzi o pytanie dlaczego ścięłaś włosy tylko o ten dodatek "facetom bardziej podobają się długie" - co to kogo obchodzi co się innym podoba?


@captyn: Rzeczywiście zgubiłam drugi fragment, z dodatkiem o facetach faktycznie może to być bardziej irytujące, ale analogicznie możesz to też zastosować do mojego przykładu z brodą: "Dlaczego zgoliłeś brodę? Kobiety lubią facetów z brodą". ¯\_(ツ)_/¯ Nadal bym się jednak o to nie
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: jakie to jest głupie. Ja pierd... Przecież to są normalne pytania, które można zadać każdemu. Ja sam słyszałem, czemu ścialem się na krótko, w dłuższych mi było lepiej. Zacznij być poważny jak prawdziwy facet itd. no kutfa. To nie jest zależne od płci, to nie jest żaden seksizm. Jakim dzbanem trzeba być by czuć się tak wielce reprosjonawnym jako płeć. Myślę, że więcej facetów słyszało tekst, że nie są
  • Odpowiedz