Wpis z mikrobloga

Na stronie głównej AMA o raku trzustki od faceta, który nawet nie miał tomografii, ale go strzyka w plecach i on wie, że to rak trzustki i ostro jedzie po lekarzach. Bo ma bilirubinę w normie i trochę płynu w brzuchu. W dodatku nie odpowiada na pytania o to kto i kiedy postawił diagnozę...
Macie wy rozum i godność? Tak łatwo wkręcić wykopków ckliwą historią?
#medycyna #onkologia #ama #rakcontent
  • 120
@markaina: Siła autosugesti, też sobie kiedyś wkręcałem raka trzuski, bo luźne stolce i pobolewanie w brzuchu po lewej stronie, usg wszystko cacy (aż byłem zaskoczony bo myślałem że od diety sobie wątrobę stłuściłem) próby wątrobowe gites, marker gites, próby trzustkowe też ok, finalnie okazało się że sobie florę bakteryjną rozwaliłem i po 2 miechach jej naprawy wszystko do normy wróciło
Drodzy Wykopowicze, chciałbym abyście zapoznali się z przykładami podanymi na siepomaga, tam osoby z potwierdzonym rakiem miały o wiele mniej objawów, niestety strzykanie w plecach pojawiło się od kilku dni. Problemem były jaśniejsze stolce, cały pokarm nie strawiony, a także bilirubina, która mimo opadnięcia jest ponad normą w postaci związanej. Utrata masy ciała i wagi, a także reszta objawów mówi wiele, proszę czytajcie moje odpowiedzi na wasze komentarze. Palące okolice węzłów chłonnych
@DrKittens: Jeżeli nie teraz, to może się okazać, że "później" to za późno. Problem nie jest ustępujący, a wręcz cały czas narasta. Coraz gorzej wstawać mi z łóżka i jestem senny, co wcześniej nie miało miejsca.