Wpis z mikrobloga

Kwiiiii, ale jak to! Podnieść wiek emerytalny KOMBITKOM?!

Petru: Zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn na poziomie 62 lat. Kobiety na emeryturze żyją dłużej niż mężczyźni, dlatego taki sam wiek emerytalny z punktu widzenia ekonomicznego byłby właściwy.


W końcu w polskiej polityce ktoś to powiedział głośno. Głosowałbym na Ryśka, gdybym mieszkał w Wawce. Oczywiście konfederackie cucki pewnie wybiorą Mentzena, który jedyną obietnicę, jaką ma dla mężczyn, to posłanie nas do woja, żebyśmy dla bezpieczeństwa kobitek gnili przez rok w okopie xD

Nie ma większych cucków / pantofli / spermiarzy w polskim cuckoldstanie niż PiS i Konfa.

#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #pieklomezczyzn #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - Kwiiiii, ale jak to! Podnieść wiek emerytalny KOMBITKOM?! 
 Petru: ...
źródło: 146FA4CC-7BD4-41FD-9FB9-EB87746A6B43
  • 67
@Abismo: @yhbgrobdoivbvwamsv: No technicznie macie rację, wiek powinien być wyższy - tylko powiedzcie mi, którzy politycy z polskiego mainstreamu / establishmentu, mający szansę dostać się do Sejmu, w ogóle mówią głośno o tym, żeby wiek emerytalny podwyższyć / zrównać?

Wszyscy się boją, bo to polityczne harakiri w cuckoldstanie. Tusk próbował w 2011 roku przekonać do 67 lat dla obu płci. Udało mu się, ale m.in. przez to PO przegrało w
Dziwne, że guru z tagu piekłomężczyzn jakoś o Rysku nie chcą pamiętać i nawet o nim nie wspominają jak jest dyskusja na kogo głosować.


@Marek_Licyniusz_Krassus: niektórzy za bardzo się polaryzują i naiwnie kupują tę tanią konfederacką retorykę o "walce ze światowym lewactwem, które uderza w mężczyzn". Nie rozumieją, że są cynicznie okłamywani, a Konfederaci w większości tylko czekają na te dziesiątki tys. zł miesięcznie, które zaproponuje im Kaczyński.